Choď na obsah Choď na menu
 


Velebí moja duša...

24. 8. 2010

Velebí moja duša Pána a môj duch jasá v Bohu, v mojom Spasiteľovi, lebo zhliadol na poníženosť svojej služobnice.

Hľa, od tejto chvíle blahoslaviť ma budú všetky pokolenia, lebo veľké veci mi urobil ten, ktorý je mocný a sväté je jeho meno a jeho milosrdenstvo z pokolenia na pokolenie s tými, čo sa ho boja.

Ukázal silu svojho ramena, rozptýlil tých, čo v srdci pyšne zmýšľajú.

Mocnárov zosadil z trónu a povýšil ponížených.

Hladných nakŕmil dobrotami a bohatých prepustil naprázdno.

Ujal sa Izraela, svojho služobníka, lebo pamätá na svoje milosrdenstvo, ako sľúbil našim otcom, Abrahámovi a jeho potomstvu na veky.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Poďakovanie a prosba

(Anna, 5. 1. 2016 8:27)

Vypros mi Nepoškvrnené Počatie ukončenie súženia s bytom. Ďakujem.

Prosba za obrátenie syna Lukáša

(Anna, 5. 1. 2016 8:25)

Matka Božia, zober nás pod svoj ochranný plášť, ukáž cestu môjmu synovi s rodinou, aby sa navrátil do Božieho domu, vypros nám potrebné milosti u Svojho syna. Vďaka.

Prosba

(Jana, 29. 12. 2015 22:05)

Pane Bože prosím ťa aby som bola uzdravená,a bol mi prinavrátený môj sluch´Dakujem.

Prosba za uzdravenie manželstva

(Stefan Smetana , 24. 12. 2015 20:11)

Bože. V mene Tvojho syna Ježiša Krista Ťa prosím o uzdravenie nášho manželstva. Bože zišli svojho Svätého Ducha do nášho manželstva a uzdrav ho, prosím Ťa Bože

Prosba za vyslyšanie

(Anna, 29. 11. 2015 7:00)

Matka Božia, zober ma pod svoj ochranný plášť a vypros mi potrebné milosti pre môj život..a ak je to vôľa Pánova, oroduj za mňa u Svojho Syna a zbav ma súženia s bytom. Vďaka amen.

Vrúcna prosba

(Miloslav, 8. 10. 2015 15:14)

Svätá Mária, Matka Božia a Nepoškvrnené Počatie, prosím Ťa oroduj za mňa u Otca Nebeského a u Tvojho Syna, aby mi pomohli zbaviť sa dlhov a nešťastia, ktoré na mňa v posledných rokoch doľahli. Prosím o vysokú výhru v číselných lotériách na Slovensku, aby som všetko splatil a mojim maloletým dietkam zabezpečil ich budúcnosť a slušný život. Ďakujem Ti veľmi pekne z celého srdca. Amen.

Poďakovanie a prosba

(Anna, 14. 9. 2015 8:02)

Nepoškvrnené Počatie, Matka Božia, oroduj za mňa, a ak je to vôľa Pánova, vypros mi potrebné milosti a silu a zbav ma trápenia a súženia s bytom - daj, aby som mohla žiť v pokoji a zvelebovať meno Božie na veky vekov. Amen.
Vďaka.

Poďakovanie a prosba

(Anna, 8. 8. 2015 11:35)

...ďakujem Ti Nepoškvrnené Počatie za orodovanie, neopúšťaj ma Matka Sedembolestná, stoj pri mne v každom čase,, Amen.

Prosba

(Iva, 16. 2. 2015 5:06)

Pane Jezisu prosim ta drz dnes ochrannu ruku pocas operacie nad Elenkou udel jej potrebne milosti a uzdrav ju svojou milosrdnou laskou.Moc Jezisovej krvi kladiem medzi Elenku a kazde zlo.Amen.

prosba o pomoc

(Prosba, 9. 1. 2015 16:34)

Pane Ježišu pomôž mi nech môj brat mi nerobí žiadne zlo ani prieky,ale nech mi bude zase bratom a nech mi predá svoj podiel ktorý chcem od neho ako od brata odkúpiť.Skutočne ho mám rad ako brata aj jeho rodinu,len neviem prečo sa ku mne tak zle správa on aj jeho rodina.Matka naša panna Maria buď mi nápomocná a prosím Ťa o Tvoju materinskú lásku zo srdca Ti ďakujem Ježišu aj Tebe naša panna Maria.

velebim dusa moja pana

(simona kundratova, 2. 12. 2014 20:05)

pekna modlidba k svätym

Prosba o ochranu rodin.

(Prosba za rodiny, 10. 11. 2014 8:04)

Pane Jezisu prosim o pozehnanie a ochranu Panny Marii pre moje rodiny s detmi.Nech ich sprevadza Duch svaty.

prosba o pomoc

(Prosba, 31. 8. 2014 21:20)

Pane môj pomôž mi v mojom trápení ktorý ma už dlho trápi daj nech 8.9.2014 o 11.00 hod bude porazene zlo ktoré vychádza z môjho suseda a s celej jeho rodiny ktorý mi vedome ukradli z môjho pozemku a sa mne aj mojej rodine vysmievali a urážali nech zlo bude porazene a pravda nech výhra.Ďakujem a verím Ti môj pane.

Vyslyšanie prosby a ukončenie ťarchy

(Anna, 4. 8. 2014 7:59)

Matka Sedembolestná, Ty si moja matka, prosím, príhovor sa za mňa u Svojho Syna za moje súženie, nech to "ten" človek zaplatí a nech sa to už skončí...
Zmiluj sa sv. Panna Mária a zober ma pod svoj ochranný plášť, aby som mohla v pokoji chváliť a zvelebovať Tvoje meno na veky vekov amen. Vďaka.

O ochranu a prosby za odčinenie ťarchy

(Anna, 10. 7. 2014 9:44)

Sv. Matka Panna Mária, Teba si Boh vyvolil, aby si sa stala Matkou Jeho Syna, oslavovať a velebiť budem Meno Pánovo na veky večné...
Zober ma Matka pod Svoj ochranný plášť a na Tvoj príhovor vypros mi ukončenie a odčinenie ťarchy na byte... Zmiluj sa Pani a prednes moju prosbu pred Trónom Najvyššieho. Amen. Ďakujem.

Oslava a prosba

(Anna, 17. 5. 2014 9:28)

Sláva Ti a chvála Ježišu Kriste, že si si vyvolil za našu Matku Pannu Máriu...
Svätá Mária zober ma pod svoj ochranný plášť a pomôž mi , prosím
v mojom súžení so synom a s bytom. Ďakujem.