Choď na obsah Choď na menu
 


V malomyseľnosti a v zúfalstve

30. 1. 2009

 

 

 

Pozdravujem ťa, verný pomocník môj, svätý Tadeáš. Zľutuj sa nado mnou v mojej veľkej núdzi. Úzkosť a bolesť prenikajú moje srdce ako ostrý meč. Vzdychajúc dvíham k tebe svoje uplakané oči. S najvrúcnejšou pobožnosťou volám k tebe o pomoc a ďakujem dobrému Pánu Bohu, že ťa oslávil toľkými milosťami a zázrakmi.

 

 

 

Vzývam ťa ako svojho ochrancu, láskavý pomocník všetkých utrápených sŕdc. Vypočuj moje vrúcne prosby. Aký šťastlivý si ty teraz, svätý Tadeáš, lebo oslobodený od všetkých zemských trápení požívaš už nebeské radosti. Ja však cítim svoje srdce pohrúžené do mora trpkostí. S celou dôverou prichádzam k tebe a ponížene ťa prosím, už mi len pomôž, aby som sa vyslobodil /a/ z tohto žalostného trápenia a malomyseľnosti.

 

Pamätaj, dobrotivý Bože, na veľké zásluhy môjho svätého ochrancu, pre ktoré ťa s hlbokou poníženosťou prosím, neopúšťaj ma v mojom presmutnom položení, lebo moje srdce je plné obáv a úzkostlivých starostí. Poteš moje srdce svojou Božskou milosťou, svojím potešením a požehnaním. V teba skladám všetku svoju dôveru a odovzdávam svoju budúcnosť do tvojich milostivých rúk. Pomáhaj mi aj naďalej vo všetkých chorobách, prenasledovaniach a protivenstvách a daj mi napokon šťastlivú hodinu smrti. Amen.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Veľká prosba

(Dušan, 3. 3. 2015 9:04)

Drahý svätý Júda Tadeáš s celej duše a srdca ťa prosím pomôž mi získať druhu cenu v lote ktoré podávam nech tým pomôžem sebe aj svojej rodine nech sa naplnia moje prosby a túžby aby som tiež mohol zo svojou milou manželkou navštíviť krásne pútnické miesto vo svätej zemi.Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš aby sa mi splnila moja prosba,lebo si dobrý,milí a spravodliví z celého srdca ti veľmi pekne ďakujem.

za manžela a naše manželstvo

(ina, 26. 2. 2015 15:24)

Drahý môj Júda Tadeáš, tak ako som Ťa z celého srdca pred necelými troma rokmi prosila o uzdravenie mojej maminy z rakoviny a Ty si vypočul moju prosbu, tak aj dnes Ťa z hĺbky svojho srdca prosím uzdrav naše manželsvo. Pomôž môjmu manželovi v práci, zbav ho myšlienok nad odchodom od rodiny, slov a činov čo ubližujú, vráť mu úsmev na tvári a iskru do očí, zbav ho od nelásky voči nám, vráť mu jeho milujúce srdce,zbav ho pôsobenia Zlého, Dobrotivý Bože zmiluj sa nad ním a pomôž mu nájsť novú prácu, ktorá mu bude potešením a nebude ho od rodiny oddeľovať. Zachráň nás.Amen.Veď jeho kroky podľa seba, nech ho na ceste života nestretnú ľudia, ktorý by jemu a nášmu manželstvu chceli ublížiť. Daj mu ducha lásky, rozvahy, trpezlivosti, a priveď ho naspäť k rodine.

Súd

(Zlý susedia ktorý ma podviedli,oklamali a uražali., 22. 2. 2015 9:23)

Drahý svätý Júda Tadeáš s celého srdca a z lásky k Tebe,Matke našej pomoci i k Duchu svätému,Otcu nebeskému i k všetkým svätým Vás všetkých prosím o pomoc nedovoľte aby klamstva,cigánstva,podvody a všetko zlo ktoré vyšlo z rodiny cigána zlého suseda jeho družky a jej rodiny Vás prosím aby bolí spravodlivo potrestané súdom ktorý sa bude konať 27.2.2015 o 9.30 hod.Nech ich všetko zlo ktoré spôsobili mne a mojej rodine vedome nech bude týmto sudom spravodlivo potrestané tak ako káže zákon tu na tejto zemi začo Vám všetkým svätým s celého srdca ďakujem za vypočutie mojej prosby,lebo verím,že Božie mlyny melu pomalí ale spravodlivo. ĎAKUJEM .

odpusť jej hriechy

(Ľuba, 9. 2. 2015 8:24)

Svätý ochranca Júda Tadeáš prosím ťa daj nech všetko zlo ktoré vychádza z mojej švagrinej Ľuby ktorá navádza môjho brata Jozefa proti mne nech to zlo sa obráti na dobro a aby naša bratská láska ma ešte silnejšie puto aké bolo do teraz medzi nami.Nech jej zloba ktorú šíri v našej rodine nech sa premení na dobro.Ďakujem Ti svätý náš ochranca Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že bude vypočutá,lebo si dobrý,milí a veľký ochranca pre tých ktorý ťa prosia o pomoc.

prosba o pomoc

(Zúfalý, 8. 2. 2015 8:26)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa s celej duše a s celého srdca nedovoľ mojej švagrine Ľube ani jej dcére Lenke aby rozbili našu bratskú lásku ktorá je medzi mnou a mojim bratom Jozef nech ich zlo ktoré vedome konajú nech ho posúdi náš Otec jeho syn matka naša ustavičnej pomoci a duch svätý ja prosím len o jedno nech môj brat mi bude bratom a nech sa aj pekné po bratský dohodneme aby som mohol odkúpiť jeho podiel ktorý vlastni ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby svätý Júda Tadeáš a verím,že mi pomôžeš v mojom trápení aj v mojej prosbe.

prosba

(olga, 5. 2. 2015 14:00)

Svätý Juda Tadeáš, prosím za udravenie telesné aj duševné, úľavu od bolesti a trápení pre máriu a petra.

prosba o pomoc

(Dušan, 21. 1. 2015 18:21)

Svätý Juda Tadeáš pomôž mi v mojej prosbe nech môj brat Jozef aj zo svojou manželkou nerobia zle mne aj mojej rodine,ale nech mi predá svoj podiel ktorý zdedil ako bratovi za rozumnú cenu ktorý chcem ako brat od neho odkúpiť aby som mohol žiť tam zo svojou manželkou aj s našou mamou s Vaším božským požehnaním začo Vám svätým s celého srdca veľmi ďakujem.

Prosba

(e, 17. 11. 2014 20:31)

Sv. Juda Tadeas, priatel moj, pomoz dnes mojej dcere, aby stastlivo priviedla na svet dietatko. Zo srdca dakujem za vyslisanie!

prosba o pomoc

(mária, 18. 10. 2014 12:04)

Svätý Juda Tadeáš zazračný pomocnik v zufalých tažkostiach slavný apoštol a mučenik prosim ŤA prihovor sa za mňa a vypočuje a vysliš moju prosbu o ktoru dlhodobo prosim nikto mi nechce podať pomocnu ruku už nevladzem prosim ta pomôž mi môj Pan a môj Boh takisto vie čo ma trapi a sužuje boli budem ti cely život povdačná a svoj slub ,ktorý ti dávam podla Božej vole splnim prosim

Prosba o pomoc

(Slávka, 1. 10. 2014 19:14)

Môj Bože aj zo sv.Tadeášom prchadzajte po mojom dome a zoberte všetky moje starosti a choroby.Prosím zachrante uzdravte moju rodinu ,v mene svojom.

Prosba o pomoc

(peta, 2. 8. 2014 14:27)

Prosím ťa Bože aj so sv. Tadeášom o uzdravenie a pokojné tehotenstvo plné lásky a pokoja . Prosím o zdravie môjho nenarodeného dieťatka . Vďaka .AMEN

prosba o pomoc

(Dušan, 21. 7. 2014 18:32)

Prosím Ťa s celého srdca milostivý Bože aj so svojím svätým Tadeášom pomôž mojej milej manželke aj dcérke s jej rodinkou aby sa vyliečili s choroby ktorá ich trápi s celého srdca ďakujem za vypočutie mojej prosby a verím,že bude vypočuté amen.

prosba o pomoc

(Dušan, 15. 7. 2014 8:35)

Prosím s celého srdca milostivý Bože aj zo svätým Tadeášom pomôž mi v mojom trápení a vysloboď ma zo všetkej mojich problémov ktoré ma trápia v pozemskom živote a ktoré mi robia veľmi zlý ľudia ďakujem a prosím pomôžte mi amen.