Choď na obsah Choď na menu
 


V malomyseľnosti a v zúfalstve

30. 1. 2009

 

 

 

Pozdravujem ťa, verný pomocník môj, svätý Tadeáš. Zľutuj sa nado mnou v mojej veľkej núdzi. Úzkosť a bolesť prenikajú moje srdce ako ostrý meč. Vzdychajúc dvíham k tebe svoje uplakané oči. S najvrúcnejšou pobožnosťou volám k tebe o pomoc a ďakujem dobrému Pánu Bohu, že ťa oslávil toľkými milosťami a zázrakmi.

 

 

 

Vzývam ťa ako svojho ochrancu, láskavý pomocník všetkých utrápených sŕdc. Vypočuj moje vrúcne prosby. Aký šťastlivý si ty teraz, svätý Tadeáš, lebo oslobodený od všetkých zemských trápení požívaš už nebeské radosti. Ja však cítim svoje srdce pohrúžené do mora trpkostí. S celou dôverou prichádzam k tebe a ponížene ťa prosím, už mi len pomôž, aby som sa vyslobodil /a/ z tohto žalostného trápenia a malomyseľnosti.

 

Pamätaj, dobrotivý Bože, na veľké zásluhy môjho svätého ochrancu, pre ktoré ťa s hlbokou poníženosťou prosím, neopúšťaj ma v mojom presmutnom položení, lebo moje srdce je plné obáv a úzkostlivých starostí. Poteš moje srdce svojou Božskou milosťou, svojím potešením a požehnaním. V teba skladám všetku svoju dôveru a odovzdávam svoju budúcnosť do tvojich milostivých rúk. Pomáhaj mi aj naďalej vo všetkých chorobách, prenasledovaniach a protivenstvách a daj mi napokon šťastlivú hodinu smrti. Amen.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba o pomoc

(Zufali, 18. 10. 2015 9:14)

Svätý Júda Tadeáš veľmi Ťa prosím mám veľký strach,že pravda aj spravodlivosť prehrajú v súdnom spore prosím Ťa pomôž mi dosiahnuť aby pravda a spravodlivosť vyhrali a zlo a zákernosť v súdnom spore prehrali ktorý sa koná zo zlým susedom Džudžom ktorý mi vedome a úmyselne poškodil môj pozemok kde si postavil múr aj plyn.prípojku na mojom pozemku.Súdny znalec nech podá pravdivú spravu sudu kde skutočne bude napísane,že môj pozemok je poškodený zlým susedom a súd nech vynesie spravodlivé rozhodnutie v prospech poškodeného a vinník nech bude spravodlivo potrestaný zákon a súdom ktorý je tu na tejto zemi ďakujem za vypočutie mojej úprimnej prosby.

Prosba o pomoc

(Zufali, 23. 9. 2015 21:05)

Svätý Júda Tadeáš veľmi Ťa prosím pomôž mi nech súdny znalec spravodlivo rozhodne,že zlý sused mi vedome poškodil pozemok a úmyselne mi vošiel do môjho pozemku kde má tam svoj múr aj prípojku na plyn v mojom pozemku a prosím Ťa nech sa ten spor skonči spravodlivo a vinník nech bude spravodlivo potrestaný za všetku škodu ktorú mi spôsobil a nech mi dá môj pozemok do pôvodného stavu ako bol pred tým ako ho poškodil ďakujem Ti môj Svätý Júda Tadeáš za moju úprimnú prosbu som Tvojim veľkým ctiteľom a verím,že mi v tomto mojom veľkom trápení pomôžeš ktoré ma tak dlho týra a trápi ďakujem Ti za Tvoju veľkú pomoc ďakujem.

za uzdravenie mojej psychyky

(Zuzana, 8. 9. 2015 18:53)

Prosím ta Juda Tadeáš prihovor sa za mna u pana Ježiša Krista aby sa mi nevracali tie myšlienky úzkosti a strachu zo života aby som sa mohla tešiť zo života z mojej dcérky a manžela aby som vnášala do rodiny pokoj a radosť zhliadni na mna úbohu hriešničku

nevladzem

(kate, 17. 8. 2015 10:50)

pomož mi prekonať zúfalstvo. velké zúfalstvo.. strach.. Popros Boha nech to otočí všetko...

moja prosba

(liana, 27. 7. 2015 18:12)

Prosim ta vypočuj moju prosbu aby som si nasla dobreho partnera vydala sa a mala svoju rodinu. Už neznesiem tu samotu a prazdnotu v mojom srdci moje srdiecko tuzi po laske. Vrucne dakujem

moja prosba

(smutnaorodovnica, 8. 7. 2015 0:15)

Prosom ta vyslyz moje prosby a pomoz mi zbavit sa dlhov. Velmi ta prosim o pomoc vo financiach nech sa mame lepsie. Prosim ta verim ti a vrucne dakujem.

Pomoc od Rasťa

(Rasťo, 26. 6. 2015 6:39)

Svätý Júda Tadeáš úprimne ťa prosím daj nech mi Rasťo zo svojimi známosťami pomôže aby som dosiahol to o čo som ho išiel poprosiť aby som mohol opraviť náš dom aby mi na úrade pomohli a vyšli v ustreti k mojej prosbe ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.

Už nech ukonči súdny spor zo susedom ktorý ma potupil a poškodil môj majetok.

(Obhajca, 15. 6. 2015 20:38)

Svätý Júda Tadeáš otvor môjmu obhajcovi oči a daj nech už konečne ukonči ten spor s cigánom Džudžom ktorý sa už tak dlho vlečie nech už konečne začne riešiť problémi ktoré mi spôsobil Džudža nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a všetky klamstva ktoré vymýšľa Džudža nech súd spravodlivo potrestá a nech môj obhajca obhajuje moje právo a škodu ktorá sa mi stála a vinník nech bude spravodlivo potrestaní ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej úprimnej prosby tomu človeku a jeho rodine nič zlé neprajem za škody,urážky a poškodenie môjho majetku len chcem aby spravodlivosť a pravda vyhrali a zlo aby bolo spravodlivo potrestané v tom mi pomôž môj drahý svätý Júda Tadeáš aj s mojim obhajcom začo Vám ďakujem.

Súd

(Súdny spor, 12. 6. 2015 8:36)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa s celého srdca o pomoc pri súde ktorý sa už tak dlho ťahá pomôž mi nech sudkyňa spravodlivo rozhodne v prospech poškodeného a vinníka nech spravodlivo odsúdi za všetky jeho činy ktoré vedome konal voči mojej osobe aj voči poškodeniu môjho pozemku ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a všetku nádej v kladám do Tvojej spravodlivosti ďakujem.

Prijímačky

(Medička, 8. 6. 2015 17:04)

Svätý Júda Tadeáš, prosím, postaraj sa zajtra o moje prijímačky. Nech ich úspešne zvládnem a mam z nich skvelý výsledok, čo ma podporí ísť ďalej vo svojich snoch a veriť si viac a viac. Z celého srdca ti ďakujem za pomoc a podporu. Amen

Súd

(Súdny znalec, 31. 5. 2015 9:24)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa s hlbokou poníženosťou pomôž mi nech súdny znalec bude spravodlivý nech rozhodne spravodlivo kde mi bol poškodený pozemok od zlého suseda Džudžu jeho družky aj jej rodiny nech súdny znalec sa nedá ovplívniť a rozhodne spravodlivo v prospech poškodeného a súd nech vynesie spravodlivo rosúdok a vinník nech bude spravodlivo potrestaný a veci nech sa dajú na spravodlivú mieru pomáhaj mi aj naďalej vo všetkých mojich problémoch a protivenstvách ktoré ma čakajú v mojom živote svätý Júda Tadeáš si môj milí ochranca a spasiteľ ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby.

Obmäkčenie jej srdca

(Mama, 19. 5. 2015 6:57)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa pomôž mi aby srdce mojej mami bolo už plné láskavosti,miloty,dobroty a lásky ku mne aj mojej rodine daj nech naša mama nikoho nehreší ani nikomu nič zlé nepraje nech na svoj vek už bude dobrým človekom a kresťanom nech z nej už máme len radosť a spolu nech prežijeme ešte veľa šťastných rokov ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby z celého srdca Ti veľmi pekné ďakujem.

Ľahky pôrod

(Dcérka, 15. 5. 2015 6:56)

Svätý Júda Tadeáš pomôž mojej dcérke aby mala ľahký pôrod nech všetko dobre dopadne a nech budu obaja zdravý nech sa vrátia z pôrodnice v poriadku ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že im pomôžeš lebo si dobrý a spravodlivý.

prosba o pomoc

(Prosba, 12. 5. 2015 7:35)

Prosím ťa svätý Júda Tadeáš o pomoc pomôž mi aby som sa už konečne zbavil svojich dlhov a pôžičiek ktoré máme zo svojou milou manželkou Marienkou na našich pleciach dopraj aj nám bezstarostný život bez pôžičiek a dlhov aby sme mohli kľudne večer spať a modliť sa k Tebe aj k našim svätým ktorým ďakujeme za pomoc ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš lebo si dobrý a spravodlivý ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 6. 5. 2015 9:23)

Svätý Júda Tadeáš pomôž mi v mojom presmutnom položení nech mi súdny znalec pomôže aby pravda a spravodlivosť vyhrali a klamstvo,podvod,vedome poškodenie cudzieho majetku,zlo a rôzne veci ktoré mi spôsobil cigán zlý sused nech budu na súde spravodlivo potrestané nech na súde výhra spravodlivosť a pravda a zlo nech prehrá ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.

Veľká prosba

(Zúfalý, 4. 5. 2015 7:30)

Svätý Tadeáš prosím ťa pomôž mi aby som sa mohol zbaviť svojich dlhov a pôžičiek ktoré mám dopraj aj mne radosti,že už nemám žiadne dlhý a môžem žiť spokojný život zo svojou rodinou ktorú mám veľmi rad.Daj nech sa netrápim ani ja ani moja milá manželka Marienka z našich dlhov a pôžičiek nech budu moje prosby výslišané a Tvoja láska a milota nám zoslaná ďakujem Ti svätý Tadeáš za Tvoju dobrotu.

prosba o pomoc

(Dušan, 27. 3. 2015 8:26)

Svätý Tadeáš poteš moje srdce aj oči,že aj ku mne prišlo moje finančné šťastie na ktoré už tak dlho čakám,že sa na mňa nehneváš a že mi pomôžeš aby prišlo ku mne moje finančne šťastie v podobe Lota ktoré už tak dlho podávam a tak túžobne na neho čakám aby sa mi splnili moje túžby,priania a želania prosím pomôž mi ďakujem za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš lebo si milí,dobrý a spravodlivý ďakujem.

prosba o pomoc

(Zúfalý, 23. 3. 2015 8:38)

Svätý Tadeáš prosím ťa prečo mi nechceš pomôcť aby aj ku mne už konečne prišlo moje finančne šťastia azda až taký som hriešny,že nemôže ku mne prísť moje finančne šťastie ktoré podávam v Lote tak ťa prosím svätý Tadeáš odpusť mi moje hriechy a prosím dovoľ aj môjmu finančnému šťastiu aby prišlo ku mne plným priehrštím začo Ti už teraz svätý Tadeáš veľmi pekne ďakujem.

Veľká prosba

(Dušan, 14. 3. 2015 9:19)

Svätý Júda Tadeáš pomôž mi v mojom trápení nech už aj ku mne príde moje finančne šťastie nech sa aj na mňa usmeje šťastie z Lota ktoré podávam dopraj aj mne radosti nech sa naplnia moje prosby,túžby,priania a želania aby som býval v dome zo svojou milou manželkou a dobrou mamou začo Ti už teraz ďakujem svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.

prosba za jej dcéru Andrejku

(priateľka Irinka, 7. 3. 2015 7:13)

Milí svätý Júda Tadeáš vypočuj naše prosby aby našej priateľke Irinke sa darilo jej dcére Andrejke v živote ochraňuj ju od všetkého zlého a požehnaj jej kroky aby viedli k Tebe a nič zlého sa jej v živote nestalo ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby aj za jej rodinu ktorá verí,že jej pomôžeš.