Choď na obsah Choď na menu
 


V malomyseľnosti a v zúfalstve

30. 1. 2009

 

 

 

Pozdravujem ťa, verný pomocník môj, svätý Tadeáš. Zľutuj sa nado mnou v mojej veľkej núdzi. Úzkosť a bolesť prenikajú moje srdce ako ostrý meč. Vzdychajúc dvíham k tebe svoje uplakané oči. S najvrúcnejšou pobožnosťou volám k tebe o pomoc a ďakujem dobrému Pánu Bohu, že ťa oslávil toľkými milosťami a zázrakmi.

 

 

 

Vzývam ťa ako svojho ochrancu, láskavý pomocník všetkých utrápených sŕdc. Vypočuj moje vrúcne prosby. Aký šťastlivý si ty teraz, svätý Tadeáš, lebo oslobodený od všetkých zemských trápení požívaš už nebeské radosti. Ja však cítim svoje srdce pohrúžené do mora trpkostí. S celou dôverou prichádzam k tebe a ponížene ťa prosím, už mi len pomôž, aby som sa vyslobodil /a/ z tohto žalostného trápenia a malomyseľnosti.

 

Pamätaj, dobrotivý Bože, na veľké zásluhy môjho svätého ochrancu, pre ktoré ťa s hlbokou poníženosťou prosím, neopúšťaj ma v mojom presmutnom položení, lebo moje srdce je plné obáv a úzkostlivých starostí. Poteš moje srdce svojou Božskou milosťou, svojím potešením a požehnaním. V teba skladám všetku svoju dôveru a odovzdávam svoju budúcnosť do tvojich milostivých rúk. Pomáhaj mi aj naďalej vo všetkých chorobách, prenasledovaniach a protivenstvách a daj mi napokon šťastlivú hodinu smrti. Amen.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(bohuznama, 23. 5. 2016 13:05)

Prosím o modlitby za zdravie a božiu pomoc pre moju dcéru Martinku a za jej budúceho životného partnera. Ďakujem

Pomoc pre syna Kamila

(Mama Katarína, 3. 5. 2016 18:42)

Sv.Júda Tadeáš,prosím Ťa,vypros u nášho Otca dar rozumu a sily,aby zvládal učenie v škole.Prosím Ťa,pomôž! Verīm a ďakujem.

Prosba o pomoc a poďakovanie.

(Katarína, 21. 4. 2016 13:42)

Sv.Júda Tadeáš,ďakujem Ti z celého srdca,že sa za mňa neustále prihováraš u nášho Otca,ďakujem za pomoc a znova Ťa prosím,pomáhaj mi aj naďalej v mojej práci,stoj pri mne v každej chvíli.Potrebujem Ťa.

trapenie

(juraj, 20. 4. 2016 19:02)

svaty Juda Tadeas, co najvrucnejsie Ta prosim o orodovanie u nasho Pána..... On vidi, ako strasne sa snazim vsetko zachranit ale kazdym tyzdnom sa prepadam do vacsich a vacsich problemov..... Sv. Juda Tadeas , Ty sam vies ako sa snazim zo vsetkych sil zachranit rodinu, deti, situaciu ktora je zo dna na den tmavsia a tmavsia.....
prosim strat slovko za nehodneho

prosba

(Lucia , 9. 3. 2016 18:26)

Sv.Juda Tadeáš vypros mi u Milosrdneho Pána dobrého manžela

Šťastie

(Dušan, 29. 2. 2016 10:21)

Svätý Júda Tadeáš s pokorou v srdci Ťa vrúcne prosím pomôž mi privolať ku mne moje finančne šťastie na ktoré tak dlho a túžobne čakám aby prišlo ku mne aby som mohol svoje plány už zrealizovať len na dobrý úmysel a osoh pre moju rodinu aj pre moju dobru mamku.Ďakujem Ti môj svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej úprimnej prosby a verím,že mi pomôžeš aby už aj ku mne prišlo moje finančne šťastie zo srdca Ti s pokorou v srdci ďakujem a verím.

pomoc pri nájdení práce

(martina, 28. 2. 2016 21:22)

Svatý Júda Tadeáš, vrúcne Ťa prosím, aby som si našla zamestnanie, ktoré tak veľmi potrebujem...Prosím Ťa, nech sa mi ozvú čím skor zo sľúbeného zamestnania...a taktiež prosím o pomoc a ochranu našej rodiny, a za sestru pracujúcu v zahraničí. Ďakujem za doteraz všetky vyslyšané prosby.

pomoc pri nájdení práce

(martina, 28. 2. 2016 21:22)

Svatý Júda Tadeáš, vrúcne Ťa prosím, aby som si našla zamestnanie, ktoré tak veľmi potrebujem...Prosím Ťa, nech sa mi ozvú čím skor zo sľúbeného zamestnania...a taktiež prosím o pomoc a ochranu našej rodiny, a za sestru pracujúcu v zahraničí. Ďakujem za doteraz všetky vyslyšané prosby.

ochrana

(martina, 22. 2. 2016 20:55)

Svaty Tadeas prosim ta pomoz nasej rodine, ochranuj vsetkych clenov..nech sa nestane nic zle, aby sme boli vsetci zdravi a pokope. Velmi ta o to prosim, dakujem za vsetky pozehnania

pomoc

(zuzana, 20. 2. 2016 13:20)

Svätý Tadeáš ,prosím ,ťa momôž mojej rodine ,aby sa nám trošku polepšilo, aby sme mohli žiť spolu ako rodina.

Obhajca

(Poškodený, 8. 2. 2016 10:35)

Svätý Júda Tadeáš vrúcne a pokorne Ťa prosím pomôž mi nech môj obhajca nenaťahuje tak dlho tento súdny spor ktorý sa ma konať zo zlým susedom ale nech ho čim skôr doťiahne do úspešného konca kde zvíťazí na tomto sude pravda a spravodlivosť a zlo aby bolo porazené a aby sa už tento sud skončil v prospech poškodeného a vinník aby bol spravodlivo potrestaný začo Ti svätý Júda Tadeáš s celého srdca úprimne ďakujem a verím v Tvoju milosť a dobrotu.

prosba o pomoc

(Prosba, 13. 4. 2015 8:25)

Vypočuj moju prosbu svätý Tadeáš a pomôž mi nech aj na mňa sa usmeje moje finančné šťastie na ktoré už tak veľa rokov čakám v podobe Lota aby som sa zbavil svojich pôžičiek a dlhov ktoré mám a aby sa mi splnili moje túžby,prosby a plány aby som mohol opraviť náš dom aj pozemok a bývať tam zo svojou milou manželkou aj mamou s Tvojim požehnaním ešte veľa dlhých a šťastných rokov.Pomôž mi svätý Tadeáš sľubujem,že sa k Tebe budem vrúcne modliť Tvoj ruženec každý deň aby boli moje prosby vypočuté.Ďakujem.

Re: prosba o pomoc

(Marián , 22. 1. 2016 10:20)

Nehľadaj šťastie v hazardných hrách. Skús radšej poprosiť o dobrú prácu, aby si si svoje finančné problémy vyriešil poctivým spôsobom.

Nájdenie práce

(Marián , 22. 1. 2016 10:08)

Svätý Júda Tadeáš. Už si mi toľkokrát pomohol. Prosím Ťa, pomôž nájsť prácu pre môjho syna, ktorý práve išiel na pracovný pohovor. Ak je to v súlade s Božou vôľou, pomôž, aby ju dostal. Ďakujem.

Zufali

(Dušan, 14. 11. 2015 11:25)

Pomáhaj mi svätý Júda Tadeáš v mojom trápení kde sa trápim pre súdny spor ktorý ma čaká zo zlým susedom ktorý mi úmyselne a vedome poškodil pozemok kde si tam postavil múr aj plyn.prípojku veľmi Ťa prosím svätý Júda Tadeáš pomôž mi aby sud rozhodol v prospech poškodeného a vinníka nech spravodlivo potrestá tak ako káže zákon na tejto zemi aby pravda a spravodlivosť vyhrali a zlo aby bolo spravodlivo potrestané s celého srdca Ti ďakujem milí svätý Júda Tadeáš ďakujem.

Re: Zufali

(miloš, 5. 12. 2015 22:55)

ako to dopadlo?

pomoc

(Maťka, 14. 1. 2016 2:33)

Prosím o pomoc v práci, zvládnuť a vyriešiť to zlé, to čím mi ublížili. Prosím chráň všetkým dobrých ľudí, aby im neubližovali, chráň tých čo sa snažia žiť tak ako sa má. Odpustila som tým čo mi ublížili, len si želám, aby mi vrátili to čo mi vzali a urobili veľký problém. Ak to už nie je možné, tak Ťa prosím o silu, aby som zvládla túto prácu ešte raz v čas dokončiť. Ďakujem za pomoc vopred z celého srdca.

pomoc

(orodovnica, 2. 11. 2015 12:23)

Drahý Sväty Juda Tadeáš prosím pomôž mi dostať sa z mojej zlej finančnej situácie a pomôž mi získat dnes financie na vyplatenie nájmu a advokáta.Veľmi pekne ďakujem za tvoju nekonečnu lásku...

Poďakovanie

(Dušan, 30. 10. 2015 8:12)

Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za Tvoju lásku,milotu,dobrotu,opateru a za všetko čo pre mňa robíš s celého srdca Ti úprimne svätý Júda Tadeáš ďakujem lebo som Tvojim veľkým ctiteľom.

Prosba o pomoc

(Zufali, 26. 10. 2015 10:29)

Drahý svätý Júda Tadeáš veľmi Ťa prosím pomôž mi keď príde súdny znalec 29.10.2015. o 10.00hod na obhliadku môjho pozemku kde mi zlý sused svojvoľne postavil na môj pozemok múr aj plyn.prípojku nech rozhodne v prospech poškodeného a vinníka nech sud spravodlivo potrestá a dá mu príkaz aby z môjho pozemku odstránil to čo tam nená byť.Prosím Ťa svätý Júda Tadeáš som Tvojim veľkým ctiteľom a verím v Tvoju milosť,dobrotu a lásku verím,že mi pomôžeš dosiahnuť pravdu a spravodlivosť a,že mi pomôžeš poraziť zlo a vinníka nech súd spravodlivo potrestá zákonom a trestom ktorý vládne tu na tejto zemi veľmi pekne Ti ďakujem a verím v Tvoju spravodlivosť svätý Júda Tadeáš ďakujem.