Choď na obsah Choď na menu
 


Vo veľkej opustenosti

27. 1. 2009

VO VEĽKEJ OPUSTENOSTI

Veľký môj pomocník, svätý Júda Tadeáš, príď mi na pomoc! Strach, úzkosť a nešťastie ma obkľučujú. Veľké nešťastie, vlny prenasledovania hrozia ma pohltiť. Utopím sa, lebo mi nikto nechce podať pomocnú ruku. Ó, zachráň ma, inak zahyniem. V teba skladám všetku svoju dôveru, svätý Tadeáš. A keď budem aj v tôni smrti kráčať, nebudem sa báť, dokiaľ ty budeš pri mne, môj verný pomocník. Zachráň ma, lebo v teba dôverujem. Zastaň sa ma ako svojho verného /nej/ ctiteľa /ky/, lebo ty si  moje útočište v živote a vo smrti. Amen.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Kalich horkosti

(Dušan, 18. 3. 2015 8:28)

Svätý Júda Tadeáš zase som vypil kalich horkosti do dna lebo si ma opustil prosím Ťa pomôž mi po finančnej stránke o ktorú Ťa večne prosím nech sa aj mne splnia moje prosby aby prišlo ku mne moje finančne šťastie hoci aj v podobe Lota ktoré podávam aby som sa nemusel prosiť určitým ľuďom a nemusel od nich vypiť kalich horkosti ktorý mi podajú ale pomoc od nich nedostanem.Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že mi v nej pomôžeš lebo si dobrý a spravodlivý.

prosba o pomoc

(Dušan, 17. 3. 2015 9:01)

Milí svätý Júda Tadeáš prosím ťa s celej duše a srdca pomôž mi nech aj ku mne príde už konečne moje finančné šťastie lebo stále musím aj od svojej blízkej rodiny vypiť kalich horkosti do dna keď chcem aby som mohol kúpiť dedičský podiel od svojho brata.Prosím ťa svätý Júda Tadeáš dovoľ aj môjmu finančnému šťastiu aby prišlo ku mne a pomohlo mi naplniť moje túžby,priania a želania nech sa mi splní moja túžba čo stále na ňu myslím a to aby som býval v dome zo svojou milou manželkou aj s mamou.Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.

prosba o pomoc

(Zúfalý, 13. 3. 2015 8:23)

Veľmi ťa prosím svätý Júda Tadeáš pomôž mi v mojom trápení nech už i ku mne príde moje finančne šťastie nech sa i ja poteším z výhry v lote ktoré podávam nech sa naplnia moje prosby,túžby,priania a želania o ktoré ťa vrúcne s celého srdca prosím pomôž mi svätý Júda Tadeáš ďakujem za vypočutie mojej prosby verím,že mi pomôžeš lebo si dobrý a spravodlivý ďakujem.

poďakovanie svätému Júdu Tadeášovi.

(Poďakovanie, 28. 2. 2015 11:08)

Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za Tvoju veľkú pomoc ktorou ma zahrňuješ a,že si ma neopustil na sude ale,že mi pomôžeš poraziť zlo ktoré je v zlom cigánovi susedovi ktorý klame a cigáni na sude verím že tie klamstva,podvody a vedome poškodenie cudzieho pozemku bude spravodlivo potrestané a spravodlivosť bude odmenená výhrou začo Ti svätý Júda Tadeáš zo srdca ďakujem.Prosím Ťa pomôž mi vyhrať v lote druhu cenu aby som mohol touto výhrou pomôcť svojej rodine a spraviť aj dobre skutky na ktoré stále myslím ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš a verím,že moje prosby budu vypočuté.

Súd

(Prosba, 27. 2. 2015 8:12)

Prosím neopusť ma môj svätý Júda Tadeáš ale daj mi smelosť,odvahu a nebojácnosť aby som smelo čelil zlému susedovi jeho družke aj jej rodine tak ako čelil náš Ježiš Kristus svojim nepriateľom aj dnes na sude nech budem smeli,odvážny a nebojácny aj stále keď sa s nimi stretnem ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby aj za pomoc ktorú mi dávaš.

Prosba

(oľga, 25. 2. 2015 8:18)

Pomôž mi svätý Júda Tadeáš a popros nášho Pana aby sa zmiloval nad švagrinou Máriou, aby jej uľavil od bolesti a trápenia. Pomôž aby mohla žiť v pokoji a v znesiteľnom stave.
Prosím za môjho manžela Juraja, aby mal dobré výsledky a aby rakovina nepokračovala. Ďakujem Ti, že mi ho Pán nechal a že uzdravuje po stránke telesnej aj duchovnej. Zmiluj sa aj nad Maťkou a vylieč ju prosím z psoriázy.
Sv. Júda Tadeáš ďakujem, že za nás oroduješ.

Súd

(Zlý susedia ktorý ma podviedli,oklamali a uražali., 16. 2. 2015 8:40)

Pomôž mi svätý Júda Tadeáš nech klamstvo,cigánstvo,podvod a všetko zlo ktoré napáchal zlý cigán zo svojou družkou aj jej rodinou nech budu spravodlivo potrestaný na súde dňa 27.2.2015 zo začiatkom o 9.30 hod nech ich klamstva už konečne súd potrestá a spravodlivosť nech s tohto súdu bude odmenená začo Ti s celého srdca úprimné svätý Júda Tadeáš ďakujem a verím v Tvoju dobrotu a spravodlivosť.

jej zlo nech sa obráti na dobro.

(Švagrina Ľuba ktora vedome kona zlo, 9. 2. 2015 8:48)

Zachráň ma svätý Júda Tadeáš od mojej zlej švagrinej Ľuby ktorá vedome koná zlo voči mne a mojej rodiny a navádza môjho brata Jozefa aby mi robil zlo nech to všetko zlo ktoré chce ona šíriť a konať voči mne a mojej rodiny nech sa ihneď na dobro obráti a nech skutočne mi môj brat Jozef bude dobrým bratom,lebo sme len dvaja bratia a skutočné ho mám ako brata veľmi rad.Nech mi nerobí zlo,ale nech sa dohodneme ako bratia na odkúpení jeho vlastníckeho podielu.S celého srdca Ti ďakujem svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby ktorá vychádza uprime z môjho srdca mám skutočne veľmi rad svojho brata a neprajem nič zlého jemu aj jeho rodine nech žijú z božským požehnaním aj ďalej,len nech nekonajú zlo ľuďom ani tým čo im nič zle nespravili.Nech skutočne ich zlo ktoré budu chcieť konať sa, len na dobro obráti.Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš a verím v Tvoju spravodlivosť,dobrotu,milotu a veľkú silu ktorú máš voči svojím blížnym ktorý veria v Tebe.

obmekčenie ich srdc

(Švagrova a jej dcerá , 8. 2. 2015 8:41)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa s celého srdca a z celej duše obmäkčí srdce mojej švagrovej Ľube a jej dcére Lenke nech to zlo ktoré vedome kladú medzi mnou a mojím bratom Jozefom jej manželom a otcom nech sa premení na veľkú bratskú lásku ktorú žiadne zlo ktoré by ho chcelo zlomiť sa im nikdy nepodari, ale nech bude silné ako najsilnejšie puto na svete.Lebo nemám ,len jeho ako brata a mám ho úprimné a veľmi rad.Nech sa mu v živote dary,len mne a mojej rodine nerobí zlo lebo to nie je po kresťansky a po bratský ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a silno verím,že mi pomôžeš poraziť zlo aby sme svorne žili v bratskej láske.

prosba o pomoc

(Prosba, 23. 1. 2015 9:40)

Svätý Júda Tadeáš príď mi na pomoc v mojom trápení nech už moje finančne šťastie príde ku mne aby sa naplnili moje túžby,želania a myšlienky na ktoré dennodenne myslím s celého srdca Ti ďakujem svätý Júda Tadeáš a verím,že mi pomôžeš aby sa to všetko o čo ťa prosím naplnilo.

prosba o pomoc

(Brat , 22. 1. 2015 10:05)

Svätý Júda Tadeáš s celého srdca ťa prosím o pomoc nedovoľ pretrhnúť naše bratské puto zlej švagriné,ale spoj našu bratskú lásku v silne puto a nech môj brat Jozef mi nerobí žiadne problemi pri odkúpení dedičstva aby som mohol žiť zo svojou milou manželkou aj našou mamkou spoločne v dome s Tvojim svätým požehnaním.Veľmi pekne ti ďakujem a verím,že naša bratská láska bude dlho žiť v našich srdciach.

poďakovanie

(Dušan, 8. 9. 2014 21:22)

Svätý Tadeáš ďakujem Ti za dnešný deň,že si stál pri mne aj zo všetkými svätými s naším Otcom Nebeským s Matkou našou ustavičnej pomoci začo Vám zo srdca ďakujem a verím,že mi pomôžete aby zlo bolo porazene a už aby ma viacej zlý sused tak ako dnes klamal na sude,tak nech všetko klamstvo sa prosím obráti voči nemu a konečne aby pravda vyhrala a zlo aby bolo porazene srdečne Vám za to ďakujem amen.

prosba za spravodlivosť

(Zúfalý, 7. 9. 2014 20:19)

Svätý Tadeáš neopúšťaj ma zajtra 8.9.2014 o 11.00hod na sude kde sa bude konať zo zlými susedovcami sud ktorý ma urážali a potupovali a neprávom mi zobrali časť pozemku prosím nech budem zajtra na sude veľmi kľudný a pokojný,lebo Ty mi budeš nápomocný v tomto boji aby pýcha a zlo bolo porazené kde Ti zato s celého srdca ďakujem.

prosba

(Maria, 3. 9. 2014 19:43)

Sväty Tadeaš neviem komu už pišem tieto riadky naozaj pretože sa citim už dlhodobo opustena a topim sa vo všetkej beznadeji je toho naozaj pre mna priliš vela všetkeho aj ked stale prosim upenlivo prosim s velkou bolesťou v srdci man pocit, že som pre našho Pana JA zbytočna prosim cez Teba cez svätu Ritu Svätu Martu ach cez ruženček a stale mam pocit ,že je to horšie nikto mi nechce pomôcť aspon trošička podniesť križ nevladzem

prosba o pomoc

(Prosba, 2. 9. 2014 8:26)

Svätý Júda Tadeáš neopúšťaj ma ani 8.9.2014 o 11,00hod kde sa bude konať aby zlo a pýcha boli pokorené a pravda nech výhra aj vtedy stoj pri mne môj milovaný Svätý Júda Tadeáš aj moji milí všetci svätý ďakujem.Amen

prosba o pomoc

(Dušan, 14. 7. 2014 19:36)

Veľký môj pomocník a ctiteľ sv.Júda Tadeáš pomôž mi v mojej bezradnej situácii ktorá má stále trápi.Ďakujem Ti s celého srdca za vypočutie mojej prosby amen.