Choď na obsah Choď na menu
 


Vo veľkej opustenosti

27. 1. 2009

VO VEĽKEJ OPUSTENOSTI

Veľký môj pomocník, svätý Júda Tadeáš, príď mi na pomoc! Strach, úzkosť a nešťastie ma obkľučujú. Veľké nešťastie, vlny prenasledovania hrozia ma pohltiť. Utopím sa, lebo mi nikto nechce podať pomocnú ruku. Ó, zachráň ma, inak zahyniem. V teba skladám všetku svoju dôveru, svätý Tadeáš. A keď budem aj v tôni smrti kráčať, nebudem sa báť, dokiaľ ty budeš pri mne, môj verný pomocník. Zachráň ma, lebo v teba dôverujem. Zastaň sa ma ako svojho verného /nej/ ctiteľa /ky/, lebo ty si  moje útočište v živote a vo smrti. Amen.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(bozie dieta, 7. 8. 2015 22:04)

prosim sv.juda tadeas o uzdravenie oslobodenie toho co ma sputava .dakujem

Znova som si na Teba spomenula Sv.Júda Tadeáš!

(Katarína, 31. 7. 2015 22:50)

Prepáč mi Sv.Júda Tadeáš,že som na Teba zabudla a Ty si mi toľkokrát pomohol!Znova som si na Teba spomenula a znova Ťa prosím o pomoc ! Prosím Ťa pomôž mi v mojej finančnej tiesni,pomôž mi nech môžem aj ja pomáhať iným! ĎAKUJEM!

prosba o pomoc

(Prosba, 28. 7. 2015 8:26)

Svätý Júda Tadeáš prosím Ťa príď mi na pomoc keď Ľuba poprosím o pomoc aby mi prišiel spraviť kúpeľňu aj kuchyňu aby neodmietol moju žiadosť,ale keď sme ešte trochu kamaráti tak nech bude taký dobrý a príde mi to spraviť ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že mi budeš pri mojom stretnutí s Ľúbom nápomocní aby ma neodmietol ďakujem.

prosba

(renca, 7. 7. 2015 19:49)

sv.tadeas prosim vypros mi uzdravenie tela ducha oslobodenie .dakujem

Pomoc

(Marta, 23. 6. 2015 10:22)

Sv.Tadeáš,prosím Ťa,vypros mi u nášho Pána Ježiša Krista pomoc a požehnanie v mojom zamestnaní.

Ukončenie súdneho sporu v prospech poškodeného

(Obhajca, 17. 6. 2015 8:03)

Svätý Júda Tadeáš otvor môjmu obhajcovi oči a daj mu plno úspechov nech už ukonči ten súdny spor ktorý sa už tak dlho ťahá nech sa skončí v prospech poškodeného a vinník nech bude spravodlivo potrestaný nech môj obhajca stoji pri mne a nech nehrá aj v prospech vinníka ale nech spravodlivo obhajuje moju stranu nech bude dobrý voči poškodenej strane a nech to skutočné ukonči v prospech poškodenej strany ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a všetku nádej vkladám do Tvojich svätých rúk.

Súd

(Súdny spor, 7. 6. 2015 10:45)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa zastaň sa ma na súde ktorý už tak dlho sa koná pomôž mi nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a klamstva,cigánstva,podvody vedome poškodenie cudzieho majetku ktoré mi spôsobil cigán Džudža zo svojou družkou a jej rodinou nech súd spravodlivo potrestá a spravodlivo rozhodne v prospech poškodeného a nech na súde výhra pravda a spravodlivosť ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a všetku nádej vkladám do Tvojich milosrdných rúk ďakujem.

Súd

(Súdny spor, 5. 6. 2015 10:38)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa pomôž mi na súde vyhrať súdny spor ktorý vediem zo zlým susedom cigánom Džudžom jeho družkou a jej rodinou nech na súde výhra pravda a spravodlivosť nech sa to už tak dlho neťahá ale nech zlo bude spravodlivo potrestané a pravda a spravodlivosť nech ten súdny spor vyhrajú nech sa už ten súdny spor ukonči a vinník bude spravodlivo potrestaný ďakujem Ti môj svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že mi v nej pomôžeš lebo si dobrý a spravodlivý ďakujem.

Obmäkčenie jej srdca

(Zúfalý, 21. 5. 2015 8:56)

Svätý Júda Tadeáš pomôž mi obmäkčiť srdce mojej mami aby bolo plne lásky nehy,miloty a dobroty nech ma ma rada ako svojho syna a nech sa ku mne nespráva ako macocha mám rad svoju mama a chcem ako rodina aby sme ešte prežili šťastný a pokojný život plný lásky,nehy a dobroty.Nech ma moju rodinu rada lebo aj oni ju majú radi a tiež jej prajú plno zdravia,šťastia a veľa lásky ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej úprimnej prosby.

Zbavenie sa dlhov a pôžičiek.

(Prosba, 19. 5. 2015 7:06)

Zachráň nás svätý Júda Tadeáš od pôžičiek a dlhov ktoré máme zo svojou milou manželkou Marienkou pomôž nám sa ich zbaviť dopraj aj nám aby sme získali väčšiu sumu na zaplatenie našich dlhov a pôžičiek a mohli viesť kľudný a kresťanský život plný lásky,miloty a dobroty ďakujeme Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie našej prosby a veríme Ti ,že budeš k nám dobro srdečný a pomôžeš nám začo Ti ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

prosba aby sa jej druh zmenil na dobrého druha,otca aby bol k nej plný lásky aj k jej deťom

(Ivetka, 13. 5. 2015 8:39)

Svätý Júda Tadeáš pomôž Ivetke Lukačovej aby jej druh Peter jej bol dobrým druhom aby ju netýral psychicky ani nijako ale aby jej pomáhal aj s deťmi nech jej bude vo všetkom oporou prosím ťa svätý Júda Tadeáš vypočuj moju prosbu a pomôž tej našej Ivetke aby už mala krásny život bez stresu a psychického nátlaku ďakujem Ti za jej rodinku.

Súd

(Súdny znalec, 12. 5. 2015 7:45)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa zastaň sa ma pred súdnym znalcom a pomôž mi nech spravodlivo rozhodne v prospech poškodeného a vinníka nech spravodlivo potrestá nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a vinník nech bude spravodlivo potrestaný za jeho klamstva,podvody,zlo a vedome poškodenie cudzieho majetku ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že pravda a spravodlivosť vyhrajú a klamstvo a podvod budu spravodlivo potrestané ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 10. 5. 2015 10:12)

Prosím ťa svätý Júda Tadeáš pomôž nám s mojou milou manželkou Marienkou zbaviť sa našich dlhov aj pôžičiek ktoré máme dopraj aj nám aby sme žili bez dlhov a pôžičiek krásnym životom plným lásky a Božej milosti ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že nám pomôžeš sa zbaviť našich dlhov aj pôžičiek ktoré máme.

obmekčenie jej srdca

(Mama, 30. 4. 2015 9:25)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa pomôž mi obmäkčiť srdce mojej mami nech mi bude dobrou mamou nech bude mojej manželky dobrou svokrou mojej dcére dobrou babkou aj dobrou brababkou dobrým človekom,kresťanom nech nikoho nekľaje,nepreklína ani nikomu nech zlé nepraje nech z nej ten zlý duch sa stratí a nech je nám len pre radosť ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby aj za pomoc ktorú mám od Teba.

prosba o pomoc

(Prosba, 29. 4. 2015 7:33)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa podaj mi pomocnú ruku a zbav ma mojich dlhov ktoré mám poteš moje srdce väčšou sumou aby som sa zbavil svojich dlhov a mohol opraviť náš dom a ešte navštíviť krásne pútnické miesto zo svojou milou manželkou Marienkou ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.Ešte ťa prosím nech môj brat Jozef mi bude aj naďalej dobrým bratom a nech mi dnes nerobí žiadne problemi pri podpísani kúpnej zmluvy kde chcem ho vyplatiť z jeho dedičského podielu pomôž mi svätý Júda Tadeáš ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 22. 4. 2015 8:05)

Svätý Júda Tadeáš veľmi ťa prosím pomôž aj mne nech sa zbavím svojich dlhov a nech aj mne sa podari získať väčšiu sumu na opravu nášho domu aby som mohol bývať tam zo svojou milou manželkou aj mamou ešte veľa rokov v zdravý,šťastí aj s Tvojim požehnaním ďakujem za vypočutie mojej prosby.

prosba o pomoc

(Prosba, 14. 4. 2015 8:25)

Veľký môj pomocník svätý Júda Tadeáš s celej duše a srdca ťa prosím o pomoc pomôž aj mne nech ku mne príde moje tak dlho túžobne očakávane moje finančne šťastie ktoré chcem použiť na dobrý úmysel prosím ťa daj nech príde ku mne v podobe Lota už toľko rokov tak dlho očakávane moje finančne šťastie a to aby som sa mohol zbaviť svojich pôžičiek a dlhov ktoré mám a za zbytok si dať zrekonštruovať dom aby som tam mohol bývať zo svojou milou manželkou aj mamou ešte veľa dlhých a šťastných rokou aj s Tvojim požehnaním ďakujem za vypočutie mojej prosby.

poďakovanie svätému Júdu Tadeášovi.

(Dušan, 2. 4. 2015 8:56)

Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za včerajšiu pomoc,len Ťa prosím pomôž mi zdvojnásobiť čísla v Lote aby tak prišlo ku mne tak túžobne a dlho očakávané moje finančne šťastie na ktoré už toľko rokov čakám aby sa potešilo moje srdce aj rozjasnili moje oči,že vďaka Tebe svätý Júda Tadeáš už konečne prišlo moje finančne šťastie v podobe Lota začo sa Ti chcem veľmi pekne poďakovať vďaka Ti môj ochranca veľká vďaka Ti patri svätý Júda Tadeáš ďakujem a verím,že mi pomôžeš lebo si dobrý a mocný svätý Júda Tadeáš.

Pomocna ruka

(Dušan, 29. 3. 2015 8:53)

Svätý Júda Tadeáš prosím Ťa podaj mi pomocnú ruku v mojom trápení nech už aj ku mne príde moje finančne šťastie na ktoré tak dlho čakám v podobe Lota aby sa naplnili moje prosby a túžby nech sa zbavím svojich dlhov a nech žijem zo svojou milou manželkou aj mamou v dome ktorý chcem opraviť v zdravý,šťásti aj s Tvojim požehnaním začo Ti s celého srdca chcem poďakovať za vypočutie mojej prosby ďakujem.

Veľká prosba

(Zúfalý, 23. 3. 2015 8:48)

Svätý Tadeáš prosím ťa pomôž mi v mojom neľahkom živote aby aj ku mne už prišlo moje finančne šťastie ktoré tak túžobne očakávam viem ,že som hriešny ale aj tak ťa prosím odpusť mi moje hriechy a dovoľ aby aj ku mne prišlo moje finančne šťastie v podobe Lota ktoré podávam nehnevaj sa na mňa môj svätý Tadeáš a pomôž mi v tomto mojom veľkom trápení začo Ti už teraz za Tvoju pomoc ďakujem lebo verím,že mi pomôžeš a,že ma neopustíš v tomto ťažkom trápení.