Choď na obsah Choď na menu
 


PREJAV LÁSKY

16. 9. 2011

PREJAV LÁSKY

Ježiš, Mária, milujem Vás, zachráňte duše kňazov, zachráňte duše!

S veľkou túžbou s vrúcnym srdcom tento PREJAV LÁSKY prosím stisícnásobiť s každým úderom srdca a s každým dychom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Vrúcna prosba

(Jana, 15. 2. 2015 20:33)

Ježiško,Pannenka Mária vrúcne Vás prosím,aby ma môj muž znova miloval. Aby nežiarlil,a mal isme krásny vzťah ako kedysi.D´akujem.

láska

(Brat, 13. 2. 2015 9:38)

Ježiš a Mária s celej duša a s celého srdca Vám ďakujem za prejav lásky,že s mojim bratom Jozefom som sa pekne rozprával a,že sme sa dohodli na podmienkach o odkúpení jeho dedičského podielu.Verím vo vašu veľkú lásku k nám obom,že nám pomôžete aby naša láska bola silná a nikomu sa ju nepodarilo pretrhnúť ale ešte viacej spevniť. Ďakujem a verím,že aj po odhade súdneho znalca brat Jozef mi nebude robiť zlo,ale bude s tým posudkom spokojný.

prosba o pomoc

(Prosba, 11. 1. 2015 9:18)

Ježiš a Mária prosím Vás s celého srdca a lásky k Vám pomôžte mi nech môj brat zo svojou rodinou mne a mojej rodine nerobí zle,ale nech mi kľudne a bez problémov predá svoj podiel z dedičstva ktorý vlastni aby som mohol s našou mamou a svojou rodinou žiť v láske s Božím požehnaním kde on zo svojou rodinou nemá vôbec záujem o to ako sa ma naša vlastná mamka ďakujem a verím,že bude moja prosba vypočutá.Amen.

Dieta

(Martina, 26. 11. 2014 22:27)

Drahy Boze,Maria a Svati.Prosim,vypocujte moje prosbu.Prosim o dar byt matkou.Prosim,aby mohol byt moj drahy manzel ockom.Dakujem.

pozehnanie

(prosba o pomoc, 11. 9. 2014 8:35)

Prosim vsetkych svatych pomozte zachranit moje manzelstvo,nech zavladne v mojom dome laska pokoj a zdravie.Nech sa neda manipulovat moj manzel cudzimi ludmi a zoberte z neho vsetky porobenia a preklatia prosim vas o to z celeho srdca.

prosba o pomoc

(Prosba, 31. 8. 2014 7:21)

Prosím všetkých svätých aby zo mňa odstránili všetke urieknutia a prekliatie,aby som vo svojom živote už mal zdravie a šťastie,zmy zo mňa tie urieknutia a prekliatie daj nech sa naplnia moje prosby a priania a už nech sa teším,len zo šťastia a božích milosti. Ďakujem za vypočutie mojich prosieb.

prosba o pomoc

(Dušan, 25. 7. 2014 21:20)

Prosím všetkých svätých o pomoc o ktorú ich stále prosím aby boli už vypočuté moje prosby začo im budem ďakovať celý život s úprimným srdcom ....ďakujem Vám moji milí svätý s celého srdca Vám ďakujem.

podakovanie

(Silvia, 28. 6. 2013 23:24)

Dakujem vsetkym Svatym za ich pomoc.,vo vsetkom ako aj ze som opat po rokoch pocitila vo svojom srdci. lasku,. ktoru nielen prijmam ale davam ,. nech nikdy nevihasne v mojom srdci ., rovnak aj pre celu moju rodinu.., Dakujem