Choď na obsah Choď na menu
 


PREJAV LÁSKY

16. 9. 2011

PREJAV LÁSKY

Ježiš, Mária, milujem Vás, zachráňte duše kňazov, zachráňte duše!

S veľkou túžbou s vrúcnym srdcom tento PREJAV LÁSKY prosím stisícnásobiť s každým úderom srdca a s každým dychom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Vzájomna láska,odpušťanie,pokora,dobrota,pochopeniea milota.

(Mama, 25. 8. 2015 21:24)

Ježiš,Mária a Svätý Júda Tadeáš s celého srdca Vás prosím pomôžte mojej mamke aby sa nehnevala na Mariana môjho bratranca ani na jeho rodinu,ale nech už spí to čo bolo,ale nech už bude,len dobré v našej rodine.Ďakujem Vám za vypočutie mojej úprimnej prosby s celého srdca začo Vám ešte raz veľmi ďakujem.

prosba o pomoc

(Miro, 23. 8. 2015 10:51)

Ježiš,Mária a svätý Júda Tadeáš vrúcne Vás milujem a prosím o pomoc pomôžte mi nech Miro ktorý začal prácu u nás nech ma nenaťahuje ale prosím Vás nech ju čim skôr ukonči ďakujem Vám za vypočutie mojej úprimnej prosby a silno verím,že mi v tejto mojej prosbe pomôžete začo Vám s celého srdca veľmi pekne ďakujem.

prosba o pomoc

(Ľubo, 15. 8. 2015 10:52)

Ježiš,Mária a Svätý Júda Tadeáš prosím Vás pomôžte mi nech ma už viacej Ľúbo nešali,ale už nech príde mi spraviť do mami tu prácu na ktorú už tak dlho čakám aby mohol prísť ďalší človek dokončiť v našom dome čo máme naplánované ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby a verím,že Ľubovi osvietite rozum aby ma už viacej neklamal ďakujem.

Ukončenie súdneho sporu v prospech poškodeného

(Súdny spor, 30. 6. 2015 8:26)

Ježiš,Mária a Svätý Júda Tadeáš milujem Vás a zároveň Vás prosím o pomoc pomôžte mi nech sa už ten sud skonči ktorý sa koná zo zlým susedom Džudžom jeho družkou a jej rodinou ktorý mi vedome poškodili pozemok a urážali moje meno,preklínali a robili mi zle veci prosím Vás Ježiš,Mária a Svätý Júda Tadeáš o spravodlivosť a pravdu nech na súde vyhrajú a zlo a vinník nech spravodlivo budú potrestaný ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby a všetku nádej vkladám do Vašich rúk ďakujem.

Ukončenie súdneho sporu v prospech poškodeného

(Obhajca, 15. 6. 2015 20:52)

Svätý Ježiš,Mária a Svätý Júda Tadeáš prosím Vás pomôžte mi aby môj obhajca už konečne ukončil súdny spor v prospech poškodeného ktorý vediem s cigánom Dúdžom jeho družkou a jej rodinou ktorý mi poškodili môj pozemok a robili zlé na mene aj ďalšie zlé veci pomôžte mi obhájiť pravdu a spravodlivosť aj s mojim obhajcom a vinník nech nesie zodpovednosť za svoje zlé činní ktoré voči mojej osobe spáchal ďakujem Vám svätý Ježiš,Mária a svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím vo vašu spravodlivosť ďakujem.

Súd

(Súdny znalec, 31. 5. 2015 9:35)

Ježiš,Mária,svätý Júda Tadeáš prosím Vás pomôžte mi v mojej krivde ktorá sa mi stala nech výhra pravda a spravodlivosť a zlo nech bude spravodlivo potrestané ktoré mi spôsobil zlý sused Džudža zo svojou družkou a jej rodinou nech súdny znalec rozhodne spravodlivo a vinník nech bude spravodlivo potrestaný.Ďakujem Vám Ježiš,Mária,svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.

obmäkčenie jej srdca

(Mama, 18. 5. 2015 22:18)

Ježiš,Mária prosím Vás obmäkčite srdce mojej mami aby bolo plne lásky a dobroty nech ma ma rada aj moju manželku Marienku aj našu dcérku aj jej rodinu našich svatovcov nech už konečne na staré roky v jej srdci zavládne láska,pokoj,milota nech nikoho nepreklína ani nikomu nech nič zlé nepraje máme ju radi a prosíme Vás milí Ježiš,Mária s celého srdca aby už naša mama mala srdce plné lásky k nám aj plné miloty a nech mi pomôže tak ako sľúbila,že mi bude pomáhať splácať oplotenie ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby a verím,že pomôžete mojej mame aj nám ktorým nám na nej zaleží.

Ľahky pôrod

(Dcérka, 14. 5. 2015 9:04)

Ježiš,Mária prosím Vás pomôžte mojej dcérke Andrejke nech má ľahký a dobrý pôrod nech všetko dobré dopadne a nech prídu domov zdravý a šťastný ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby svätý Ježiš a Mária a za pomoc ktorú ochránite moju dcérku Andrejku aj jej dieťa ktoré sa ma narodiť ďakujem Vám.

prosba o pomoc

(Mama, 8. 5. 2015 7:42)

Ježiš,Mária prosím Vás o pomoc pomôžte mojej mamke aby z nej zlo ktoré jej sídli v srdci nech už ju opusti a nech je nám dobrou mamkou,svokrou,babkou,prababkou dobrou kresťankou,človekom a nech nikoho nekľaje,nepreklína,ani nikomu nech nič zlé nepraje nech ju máme stále radi len nech v jej srdci je veľa lásky,dobroty,miloty a veľa pochopenia ďakujem Vám milí Ježiš a Mária za vypočutie mojej prosby a všetku nádej v kladám do vašich rúk.

prosba o pomoc

(Prosba, 4. 5. 2015 7:39)

Ježiš,Mária s celej duše a srdca Vás milujem pomôžte mi v mojom trápení ktoré mám doprajte aj mne aby som sa zbavil svojich dlhov aj pôžičiek ktoré mám doprajte aj mne aj mojej manželke aby nás už netrápili naše dlhy ale aby sme mohli viesť život hodny Bohu a kresťanský sa starať o pokoj v našej rodine ďakujem Vám Ježiš a Maria za vypočutie mojej prosby.

prosba

(matka, 29. 4. 2015 19:31)

Ježiš,Mária prosím Vás pomôžte mojejMaťke pri učení a štátniciach. Prosím o silu Ducha sv. pri zapametaní a otázky, ktoré ľahko zvládne. Matka Božia prosím, zbav ju strachu a stresu a ťažkej choroby.Ďakujem

Zlý duch

(Mama, 28. 4. 2015 7:22)

Ježiš,Mária prosím Vás pomôžte mojej mami aby sa zbavila zlého ducha ktorý ju navádza na zlo ktoré ňou lomcuje,nadáva,kľaje a robí mne aj mojej rodine zle veci prosím Vás Ježiš,Mária nech moja mama mi bude dobrou matkou mojej manželke dobrou svokrou a mojej dcérke a jej deťom dobrou babkou aj prababkou ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby.

nech už nebudem prekliaty

(Prekliatie, 27. 4. 2015 8:24)

Ježiš,Mária prosím Vás pomôžte mi sa zbaviť môjho prekliatia ktoré ma zužuje pomôžte mi aby už aj ja som sa zbavil svojich dlhov nech aj ja získam väčšiu sumu na pozbavenia sa svojich dlhov a nech sa mi podari opraviť náš dom kde chcem bývať zo svojou milou manželkou aj svojou blízkou rodinou ešte veľa šťastných rokov ďakujem Vám Ježiš a Mária za vypočutie mojej prosby a pomôžte mi ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 22. 4. 2015 8:11)

Ježiš,Maria prosím pomôžte mi sa zbaviť mojich dlhov a už aj ja nech sa dočkám väčšej sumy aby som mohol splatiť svoje dlhý a zo zvyšku opraviť náš dom kde by som býval zo svojou milou manželkou aj mamou veľa rokov v zdravý,šťastí a s Vaším požehnaním začo Vám veľmi pekne ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 16. 4. 2015 7:59)

Ježiš,Maria prosím Vás o pomoc pomôžte mi aby už aj ku mne prišlo moje finančne šťastie na ktoré už toľko rokov čakám dajte nech aj ja sa poteším,že prišla ku mne väčšia suma z Lota ktoré podávam aby som sa zbavil svojich dlhov a opravil náš dom aby som mohol tam bývať zo svojou milou manželkou aj mamou ktoré mám veľmi rad ďakujem Vám Ježiš,Maria za vypočutie mojej prosby.

naliehava ptosba

(matka, 7. 4. 2015 20:34)

Pane Ježišu a milostivá Panna Mária, veľmi prosím o pomoc. Zajtra čaka syna náročný deň, ktorý rozhodne o mnohom. Prosím Vás o podanie ruky z nebies,aby sa skončil tento deň šťastne, za čo velmi ďakujem. Taktiež prosím o odpustenie nasich hriechov.

prosba o pomoc

(Dušan, 27. 3. 2015 8:57)

Ježiš,Mária vrúcne Vás milujem a prosím o pomoc pomôžte mi aby už aj ku mne prišlo moje tak túžobne očakávane finančne šťastie na ktoré už tak dlho čakám prosím Vás pomôžte mi aby sa potešili moje oči aj srdce keď sa pozriem na Loto ktoré podávam,že už sa aj na mňa usmialo a prišlo ku mne moje finančne tak túžobne očakávane šťastie.Ďakujem Vám Ježiš a Mária za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžete a vypočujete moju prosbu.Viem,že som hriešny ale verím,že bude moja prosba vyslyšaná lebo ste veľmi milí a dobrý a odpustite mi moje hriechy.

Veľká prosba

(Dušan, 5. 3. 2015 6:51)

Ježiš,Mária skutočne a úprimne Vás milujem a prosím Vás s celého srdca o pomoc dajte nech i ku mne príde finančne šťastie na ktoré tak dlho čakám.Prosím Vás pomôžte mi nech sa naplnia moje prosby,túžby a želania o ktoré Vás tak vrúcne prosím ďakujem Vám s celého srdca lebo ste dobré, milé a spravodlivé.

Mamina láska

(Mama, 2. 3. 2015 8:30)

Ježiš,Maria,milujem Vás a prosím Vás otvorte oči mojej mamke,že ju skutočne a dooprávdi milujem ja aj moja rodine nech skutočne pochopí,že jej syn Jozef aj s jeho rodinou ju až tak veľmi nemilujú ako si ona predstavuje.Pomôžte mi Ježiš a Maria nech moja mamka ma ešte viacej miluje a nerobí mi napriek lebo skutočne chcem len jej aj svojej rodine dobre.Ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby Ježiš a Maria a verím,že mi pomôžete aby moja mamka ma mala ešte rada ako ma doteraz.ĎAKUJEM.

pozehnanie

(rodinka, 28. 2. 2015 9:12)

Sv.milostivi jezis,sv. Panna maria zachrante moju rodinu od zlych duchov,urieknuti aprekliatia nech uz v mojom zivote nezazijem ziadne trapenie,prosim o milosrdenstvo a lasku k bliznemu.ponizene a velkou pokorov dakujem.