Choď na obsah Choď na menu
 


MODLITBY K SV. JOZEFOVI - 2

27. 6. 2013

http://figovnik.zachej.sk/modlitby/modlitby-k-svatym/modlitba-k-sv-jozefovi/

 

Modlitba k sv. Jozefovi

Modlitba k sv. Jozefovi I.
Svätý Jozef, buď nám otcom, v srdci svojom vždy milostnom, daj miestečko prosbám našim ochraňuj nás časom každým.
Vypros milosť domu nášmu, stálu svornosť v dobu každú, by sme v láske a pokoji Bohu vždycky verní boli.
By nás tu vždy čnosť zdobila, k nebu viedla každá chvíľa, to je dnes tu prosba naša, čo sa k tebe vrúcne vznáša.
Medzi nami tu ostávaj vtedy bude vždy u nás raj.
Kľúče domu k tebe dáme, stoj pri nášho domu bráne.
Ochraňuj vždy starostlivo, čo by duši poškodilo.
Skrývaj našich milých i nás v srdci Pána po každý čas, nech žijeme v kraji zemskom, jak ty v dome Nazaretskom, by sme ťa večne chválili a s tebou v nebi prebývali.
Amen.

Modlitba k sv. Jozefovi II.
Bože, stvoriteľ vesmíru,
ty si nám dal prácu ako životný údel,
prosíme ťa, pomáhaj nám nasledovať
príklad svätého Jozefa,
a pod jeho ochranou
svedomite vykonávať všetky svoje povinnosti,
aby sme dosiahli prisľúbenú odmenu.
Skrze nášho Pána Ježiša Krista, Tvojho Syna,
ktorý je Boh a s Tebou žije a kraľuje
v jednote s Duchom Svätým po všetky veky vekov.
Amen.

Modlitba k sv. Jozefovi III.
Svätý Jozef, pestún Ježiša Krista, opravdivý ženích Panny Márie.
Oroduj za nás, aj za tých, čo tohto dňa (tejto noci) zomierajú.
Bez poškvrny dedičného hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás hriešnych,
ktorí sa k tebe utiekame, aj za tých, ktorí sa k tebe neutiekajú.

Modlitba k sv. Jozefovi IV.
Prívetivý sv. Jozef, pre česť, ktorú ti udelil večný Otec, keď ťa povýšil, aby si ho zastupoval na zemi pre jeho syna Ježiša a bol mu pestúnom, vypros mi, drahý svätec, od Boha milosť, po ktorej túžim.
Sláva otcu.

Priateľský sv. Jozef, pre lásku, ktorú mal voči tebe Ježiš, keď ťa uznával za svojho nežného otca a s úctou ťa poslúchal ako zdvorilý syn, veľmi ťa prosím, drahý svätec. vypros mi od Boha milosť, o ktorú ťa prosím.
Sláva otcu.

Čistý sv. Jozef, pre mimoriadnu milosť, ktorú si získal od Ducha Svätého, keď ti dal za manželku svoju vlastnú Nevestu, našu drahú Mamu, vypros mi, drahý svätec, od Boha milosť, po ktorej veľmi túžim.
Sláva otcu.

Nežný sv. Jozef, pre čistú lásku, ktorou si miloval Ježiša ako svojho Syna a Boha a Pannu Máriu ako svoju milovanú manželku, popros, drahý svätec, Najvyššieho, aby mi udelil milosť, o ktorú ťa úpenlivo prosím.
Sláva otcu.

Láskavý sv. Jozef, pre veľké potešenie, ktoré si cítil v srdci, keď si sa rozprával s Ježišom a Máriou a slúžil im, nech mi, drahý svätec, milosdrný Boh udelí milosť, po ktorej tak túžim.
Sláva otcu.

Požehnaný sv. Jozef, pre krásny osud, ktorý si mal, keď si zomrel v náručí Ježiša a Márie a bol si nimi potešovaný počas svojej agónie a smrti, získaj mi, drahý svätec, svojím mocným príhovorom u Boha milosť, o ktorú ťa prosím.
Sláva otcu.

Slávny sv. Jozef, pre rešpekt, ktorý má voči tebe celý nebeský dvor ako k Ježišovmu pestúnovi a ženíchovi Panny Márie, vysliš, drahý svätec, moje prosby, o ktoré ťa vrúcne prosím so živou vierou a získaj mi milosť, po ktorej tak túžim.
Sláva otcu.

Svätý Jozef, správca Božích pokladov a patrón celej Cirkvi. oroduj za nás.

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba o pomoc

(Prosba, 22. 4. 2015 8:24)

Drahý svätec Jozef prosím ťa pomôž mi zbaviť sa dlhou ktoré mám a dopraj aj mne nech získam väčšiu sumu aby som sa zbavil svojich dlhov a zo zbytku väčšej sumy opravil náš dom kde by som býval zo svojou milou manželkou aj mamou ešte veľa rokov v zdravý,šťastí aj s Tvojim požehnaním ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby.

prosba o pomoc

(Prosba, 16. 4. 2015 8:43)

Prosím Ťa svätý Jozef oroduj za mňa a pomôž mi nech príde ku mne moje finančne šťastie na ktoré už toľko rokov čakám dopraj aj mne aby som získal väčšiu sumu v Lote ktoré podávam na dobrí účel a to aby som mohol splatiť svoje dlhy a opraviť dom kde by som chcel šťastne bývať zo svojou milou manželkou Marienkou aj mamou ešte veľa šťastných a dlhých rokov ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 12. 4. 2015 8:31)

Oroduj za mňa sv. Jozef, tak, ako si ochraňoval dieťa Ježiša, prosím Ťa
o ochranu v mene lásky, ktorú k tebe prechovával náš Pán..
...zbav ma Pane trápenia a súženia s bytom a vypočuj moje volanie prostredníctvom sv. Jozefa...vďaka, amen.

prosba

(olga, 10. 4. 2015 14:48)

Svätý Jozef s celého srdca Ťa prosím odovzdaj moju vrúcnu prosbu nášmu Pánovi za uzdravenie martinky z ťažkej psoriázy, dovoľ nám nájsť správny liek na uzdravenie a jej požehnanie. Ďakujem Tebe aj môjmu Pánovi. Verím, že mi otvorí dvere svojich milosti na tvoje orodovanie.

Finančne šťastie

(Dušan, 27. 3. 2015 9:13)

Svätý Jozef s celej duše a srdca Ťa prosím pomôž aj mne hriešnemu aby ku mne prišlo moje finančne šťastie dopraj aj mne aby sa mi potešili moje oči aj moje srdce,že si mi poslal v podobe Lota moje finančne šťastie nech sa mi naplnia moje prosby a želania na ktoré tak strašne a túžobné myslím.Ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby a verím,že ju vypočuješ a pomôžeš mi lebo si milí a dobrý svätec ktorý pomáha aj takým hriešnikom ako som ja ďakujem.

Veľká prosba k svätému Jozefovi

(Dušan, 22. 3. 2015 10:09)

Svätý Jozef prosím Ťa s celej duše a srdca pomôž mi aby som sa zbavil finančnej smolí ktorá je na mne nalepená nech sa sa jej už konečné zbavím a už aj nech ku mne príde moje hmotná pomoc,finančná pomoc a moje finančne šťastie ktoré tak túžobne očakávam v Lote ktoré podávam a tak veľmi a silno a túžobne veľmi,veľmi očakávam aby sa splnili moje prosby a túžby aby som mohol vyplatiť svojho brata z jeho podielu a bývať v tom dome zo svojou manželkou aj s mamou s Tvojim požehnaním začo Ti vrúcne s celého srdca ďakujem.

Svätemu Jozefovi

(Poďakovanie, 18. 3. 2015 9:34)

Ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby ktorú som Ti predložil aby i ku mne prišlo moje finančné šťastia aby som aj ja zo svojou manželkou aj s mamou mohol žiť v dome na ktorý stále myslím,len potrebujem aby si mi pomohol po finančnej stránke aby som mohol vyplatiť svojho brata z jeho podielu a pomôcť mi opraviť dom aj pozemok aby sme tam žili aj s Tvojou pomocou s láskou a porozumením.Ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš aby sa naplnila lebo so dobrý a spravodlivý a,že mi pomôžeš získať aj dobru výhru v Lote ktoré podávam aby sa naplnili moje túžby a prosby začo Ti s celého srdca veľmi pekne ďakujem.

daujem ti sv Jozef ....

(IVETA HURBANOVÁ , 21. 9. 2014 13:11)

dakujem ti sv.Jozef za tvoju ochranu a velku pomoc pre celu rodinu a všetkých ludi bez práce a prístrešia ,,milujem ta celým svojím srdcom ,svojou dušou ,svojou láskou ...♥