Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k sv. Jozefovi

23. 11. 2013

K tebe sa utiekame, svätý Jozef, vo svojich súženiach a prosíme o pomoc teba i tvoju nevestu. S dôverou voláme k tebe, aby si nás ochraňoval. Pre lásku, ktorá ťa spájala s nepoškvrnenou Pannou, Božou Rodičkou a pre otcovskú nežnosť, ktorou si objímal Božie dieťa Ježiša, zhliadni na dedičstvo, ktoré svojou krvou nadobudol Ježiš Kristus, a svojou mocnou podporou prispej nám na pomoc v našich biedach. Ty, starostlivý ochranca Svätej rodiny, stráž vyvolené pokolenie Ježiša Krista, odvracaj od nás, láskavý otec, všetku nákazu bludu a hriechu. Pomáhaj nám z neba,  mocný náš ochranca, v boji s mocnosťami temnosti; a tak, ako si dieťa Ježiša vyslobodil z veľkého nebezpečenstva života, obhajuj aj svätú Božiu Cirkev pred nepriateľskými úkladmi a  pred každým protivenstvom a nás všetkých prijmi do svojej trvalej ochrany, aby sme podľa tvojho príkladu a s tvojou pomocou mohli viesť svätý život, nábožne umrieť a v nebi dosiahnuť večnú blaženosť. Amen.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba o pomoc

(Prosba, 4. 5. 2015 7:52)

Pomôž mi svätý Jozef nech vinník ktorý mi spôsobil škodu,vedome ma urážal,poškodil majetok a robil zlé veci daj nech bude spravodlivo na sude potrestaný nech na sude výhra pravda,spravodlivosť a dobro a nech vinník zlý sused aj zo svojou družkou budu spravodlivo odsúdení ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš aby spravodlivosť vyhrala.

prosba o pomoc

(Prosba, 16. 4. 2015 8:26)

Svätý Jozef daj nech aj ja získam väčšiu sumu peniazi na dobrý úmysel aby som sa zbavil svojich dlhov a za zbytok by som chcel opraviť náš dom ktorý budem mať a žiť v ňom zo svojou milou manželkou aj mamou ešte veľa dlhých a šťastných rokov ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby verím,že mi pomôžeš lebo si spravodlivý a dobrý.

Kalich horkosti

(Dušan, 18. 3. 2015 9:04)

Svätý Jozef s celej duše a srdca Ťa prosím pomôž mi aby i ku mne už prišlo moje finančne šťastie aby som už nemusel vypiť kalich horkosti ako minule,že ešte ani vlastná dcéra mi nepodala pomocnú ruku ale dopriala mi vypiť kalich horkosti.Svätý Jozef prosím pomôž mi aby sa potešilo moje srdce,že i ja som získal finančnú pomoc od Teba aspoň v Lote ktoré podávam a môžem tu finančnú pomoc použiť na dobre účeli ktoré teraz súrne potrebujem vieš svätý Jozef ako by si mi veľmi pomohol začo Ti budem celý svoj život povďačný a budem sa k Tebe stále a vrúcne modliť lebo v Tebe je nádej,láska a spravodlivosť začo Ti úprimne ďakujem.

Súd

(Zlý susedia ktorý ma podviedli,oklamali a uražali., 20. 2. 2015 9:33)

Svätý Jozef s celej duše a srdca ťa prosím o spravodlivosť nedovoľ aby klamstva,cigánstva,zloba,podvod a všetko zlo ktoré mne aj mojej rodine spôsobili zlý susedia ťa prosím nech bude spravodlivo potrestané súdom ktorý sa bude konať 27.2.2015 o 9.30 hod.Prosím ťa svätý Jozef tam nech výhra spravodlivosť a zlo ktoré nám spôsobila táto rodina nech bude spravodlivo potrestaná ták ako káže zákon ktorý vládne tu na tejto zemi.Ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej úprimnej prosby nech je Tvoja požehnane Tvoje meno na veky vekov amen.

brat

(Jozef, 13. 2. 2015 9:49)

Ďakujem Ti svätý Jozef za tvoju lásku a pomoc,že som sa s bratom Jozefom pekne rozprával aj verím,že dohodol na odkúpení jeho dedičského podielu skutočne ho mám veľmi rad jeho aj jeho rodinu a dúfam,že po odhade súdneho znalca sa zase dohodneme ako dobrý bratia a ,že nebude mi robiť zlo,lebo ja ho skutočne nechcem okradnúť ale žiť aj ďalej v bratskej láske,dobrote a milote.V tom nech mi pomáha náš Otec nebeský,Ježiško,Panna Mária aj Ty svätý Jozef.

nech jej zlo sa obrati na dobro proti tým čo ona vedome kona zlo a nech jej Boh odpústi hriechy ktoré spáchala.

(Zla švagrina Ľuba, 9. 2. 2015 9:09)

Svätý Jozef prosím ťa s celej duše a srdca nedovoľ mojej švagriné Ľube konať vedome zlo voči mne a mojej rodine ale nech jej všetko zlo a zloba ktorú má v sebe nech sa obráti len a len na dobro.A osvieť môjmu bratovi rozum a otvor mu oči nech zbadá z koho vychádza zlo a s koho dobro mám ho ako svojho brata veľmi rad a nič zlého mu neprajem,len nech mi bude bratom a nech už dodrží slovo a sa dohodneme na odkúpení jeho dedičského podielu.Zo srdca Ti ďakujem svätý Jozef a verím v Tvoju silnú pomoc aj lásku,že zlo ktoré sídli v mojej švagriné v Ľube bude porazene a dobro odmenené.

láska

(Brat, 8. 2. 2015 9:25)

Svätý Jozef pomôž mi nech môj brat Jozef už ma nebalamuti, ale nech skutočne cíti ku mne bratskú lásku a nech sa dohodneme ako dobrý bratia na dedičskom konaní ktoré chcem od neho odkúpiť nech už konečne príde a nech počúva svoj hlas srdca ktorý mu bude radiť a nie slova svojej manželky a dcéry ktorý isto mu budu chcieť zle poradiť a rozbiť našu bratskú lásku ktorá je ešte medzi nami a verím,že ešte bude silnejšia ako bola doteraz,lebo si mocní a spravodlivý svätý Jozef za čo Ti s celého srdca veľmi pekne ďakujem.

láska

(Brat, 4. 2. 2015 9:21)

Svätý Jozef prosím ťa pomôž mi nech môj brat Jozef mi zase bude bratom nech zlo ktoré mu niekto zasieva do jeho srdca a myšlienok nech nemá žiadne korenie,ale nech naša láska bratská bude silná a nech porazí to zlo ktoré nosí vo svojom srdci aj v myšlienkach.Prosím ťa svätý Jozef a nech mi môj brat Jozef neroby už žiadne problémy pri odkúpení jeho dedičského podieli ale nech sa pekne a rozumne dohodneme 19.2.2015 čo verím,že príde ku mne na návštevu a potom pôjdeme prepísať jeho podiel na mňa začo Ti svätý Jozef zo srdca ďakujem za vypočutie mojej prosby.

Prosba o prihovor a ochrranu.

(Jana, 3. 2. 2015 18:58)

Sv.Jozef vezmi ma a vsetkych mojich blizkych pod svoju ochranu. Vypros nam milost dobreho zivota, lasky a svornosti.
Zvlast ta prosim o prihovor o vyslysanie mojho umyslu, ktory predkladam vo svojich modlitbach. Vdaka. Vsetko na vacsiu cest a slavu boziu.

prosba

(olga, 3. 2. 2015 9:44)

Svätý Jozef prosím ťa o pomoc pre moju Martinku, ktorá o chvíľu bude robiť skúšku z genetiky. Pomôž jej vybrať správne otázky a ukáž jej, že sa oplatí všetko zveriť do rúk božích a že aj nemožné sa zmení v možné. Prosím ťa ešte viac za jej uzdravenie z psoriázy a ukáž prostredníctvom nášho Pána, že aj nevyliečiteľná choroba sa môže stať vyliečiteľnou. Pane pre teba nič nie je nemožné. Chválim Ťa Pane a oslavujem. Amen.

prosba o pomoc

(Dušan, 21. 1. 2015 18:43)

Svätý Jozef prosím ťa o pomoc nedovoľ aby môj brat Jozef zo svojou manželkou aj s dcérou nerobili zle mne ani mojej rodine a aby mi predal svoj podiel s dedičstva aby som tam mohol žiť zo svojou manželkou aj s mamou ktorú mám veľmi rad.Ďakujem ti milí svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš aj zo svojou svätou rodinkou k mojej prosbe.

prosba o ochranu a pomoc

(Denisa, 6. 11. 2014 21:24)

Sv.Jozef, prosim ta, starostlivy ochranca svätej rodiny, vypros u syna jezisa,a opravdivy zenich p. marie, pomoc a ochranu i v protivenstvach a bdej nadomnou aj mojou rodinou blizkymi a prosim ta o mocne orodovanie za prave hodnoty rodiny a manzelskych zvazkov, cistoty srdca a mysle, nasledovat tvojho syna jezisa a tvoju ochrannu otcovsku opateru i za brata romana Dakujem Amen

Prosba za vyslyšanie

(Anna, 6. 9. 2014 7:01)

SV. Jozef, prosím Ťa, vypros mi u nášho Spasiteľa záchranu môjho bytu - tak, ako si zachránil Ježiša pred Herodesom, popros svojho milovaného Syna v mene Vašej lásky, aby ma chránil a držal ma vždy za ruku...
Vďaka Ti, Spasiteľu aj Tebe sv. Jozef...Amen...

prosba o pomoc

(Zúfalý, 3. 9. 2014 9:32)

Svätý Jozef ochranca rodín a bojovník proti nepravosti a úkladom o život,zober mňa aj moju rodinu pod svoju ochranu a nedaj nech zlo a pýcha zvíťazí nad dobrom daj nech 8.9.2014 o 11,00hod bude zlo porazene,príjmi nás do svojej trvalej ochrany a pomôž mne aj mojej rodine už viesť konečne pokojný život plný Božích Milosti a Bohu.....Ďakujem

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 13. 8. 2014 8:55)

Sv. Jozef, ochranca v boji proti neprávosti a úkladom života, zober ma pod svoju ochranu a vypros mi moju prosbu u Nášho Spasiteľa, prijmi ma do svojej trvalej ochrany a pomôž mi viesť život pokojný a milý Bohu... Ďakujem

Pomoc

(Eva-Maria, 28. 7. 2014 19:45)

Sv.Jozef prosim o Tvoju otcovsku pomoc,aby si moja dcéra našla prácu a mohla žiť so svojou dcérou vzorný kresťanský život. ĎAKUJEM.

Prosba upenliva

(matka, 19. 7. 2014 22:26)

Sv. jozef,prosim za syna ,manzela za ich obratenie,za ich dalsi zivot, prosim pomoz im v praci,zehnaj aj moju pracu,moju novu funkciu,prosim nech si syn najde prietelku,ktora ho privedei spat k uKristovi.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 12. 7. 2014 7:41)

Sv. Jozef, starostlivý ochranca Svätej rodiny, bdej aj nado mnou, a nad mojím súžením a vysloboď ma z trápenia, tak, ako si vyslobodili Svojho Syna Ježiša....Vypros, odvráť a zbav ma ťarchy, nepriateľských úkladov, aby som mohla modliť sa, ďakovať nažívať v pokoji. Amen. Ďakujem.

láska

(Dušan, 6. 7. 2014 6:58)

Sv.Jozef prosím o pomoc Teba a Tvoju nevestu ochraňuj mňa aj moju milú manželku od hádok,chorôb a všetkého zlého čo by mohlo uškodiť nášmu manželskému zväzku.Amen.Ďakujem za vyslyšanie mojej prosby.

prosba

(matka, 25. 5. 2014 20:56)

Sv. jozef patron prace prosim o pracu pre manzela a syna,pomoz nam prosime.
prosim nech si si najde miesto v zivote a zije krestanskym zivotom,nech sa obrati prosim,nech nie je egoisata,bez lasky,prosim obmekciho ,napln ho pokorou a lasko u k bliznym