Choď na obsah Choď na menu
 


Moje záväzky k Medaile.

31. 10. 2013

Často ďakovať Panne Márii, že nám ju dala.

Nosiť ju na krku, ako to žiadala Panna Mária.

Šíriť ju... Málokto ju odmietne prijať.

Vážiť si ju ako drahocenný klenot, ako stálu spomienku na prítomnosť Panny Márie.

Pobozkať ju ráno a večer a opakovať vzácny povzdych:

"Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás, ktorí sa k tebe utiekame!".

 

Náhľad fotografií zo zložky ZAZRAČNÁ MEDAILA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba za obrátenie syna Lukáša

(Anna, 11. 12. 2014 8:32)

SV, Panna naša Matka, vyslyš moju prosbu a dej nech sa môj syn uzdraví a vráti sa späť pod tvoju ochranu a do chrámu, aby zveleboval a velebil Boha
a teba Matka za všetko, o čo Ťa prosím aj so svoju rodinou .Amen

Prosba

(Denisa, 6. 11. 2014 21:30)

Panna Maria zazracnej medaily, prosim oroduj mocne za nas vsetkych ktori nosime medailu a verime v tvoje milosti aby nikdy nevyhasli drahokamy a nase prosby, aby sme sa nevzdavali ta prosit o milosti nasa draha milostiplna bozsia matka, prosim ta o milosti potrebne, ochranu a orodovanie, o uzdravenie a obratenie brata romana, mamy, pomoc ocovi a prosim ta o vernu lasku a vztah pod neustalou ochranou ak zdrave deti a manzelstvo zdrave vztahy amen dakujem dakujem za tvoju materinsku lasku

prosba

(Ľubica, 27. 10. 2014 22:21)

Panna Mária, Matka milostivá, vrúcne prosim o vyslyšanie prosby za pomoc môjmu synovi v jeho trápení. Ďakujem za všetky milosti dané z nebies.

Re: prosba

(peter, 30. 10. 2014 20:55)

prosim TA Panna Maria o navratenie mojho stroskotaneho manzelstva zdravie tela a duse pre mna a celu rodinu Bozie milosti pre SOFIJKU ,PETRIKA ,LUKASKA. Dakujem za vyslisane prozby. AMEN.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 26. 9. 2014 8:53)

Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za mňa, utiekam sa k Tebe, vzývam Tvoje meno a prosím o vyslyšanie prosby...zmiluj sa nado mnou Matka Sedembolestná a zober ma pod svoj ochranný plášť, kde sa už nebudem báť, Matka Božieho Milosrdenstva, oroduj za mňa, Pani moja, daj nech sa to už skončí na slávu Božiu, Amen, ďakujem.

PROSíM ťA O VYRIESENIE PARTNERSKEJ KRíZY

(Merci, 31. 8. 2014 20:33)

Panna Mária zázračnej medaily prosím ťa o uzdravenie môjho vzťahu. Nech vládne pokoj, neha a láska. ktorá sa vytráca z jeho strany. A hlavne zdravie.

Prosba

(Veriaca, 16. 8. 2014 20:25)

Panna Maria dopraj nam pokoj a zdravie v rodine, nech je nase spolunazivanie bez zbytocnych hadoj a nech si nazivame v pokoji laske a v zdravi.

Prosba

(Mária, 12. 8. 2014 8:18)

Panna Mária zázračnej medaily prosím Ťa o uzdravenie môjho synčeka ktorý je tvojím tak oddaný tvojmu synovi, prosím pomôž mu , popros tvojho milovaného syna aby ho uzdravil a aby už nikdy ho nič zlé nepokúšalo a nemal depresiu. Diabol ho chce vytrhnúť od tvojho syna no on ho veľmi prosí o pomoc ale sám si nepomôže . Prosím Panna Mária oroduj zaňho nech sa čím skôr uzdraví a vráti domov aby mohol ísť do školy. Ďakujem.

prosba

(matka, 27. 7. 2014 11:41)

Panna Maria prosim za obratenie mojho syna,za jeho vieru,za jeho krestansku pritelku,za jeho uzdravenie na tele a na dusi

prosba

(anna, 10. 7. 2014 13:23)

Panna Mária zázračnej medaily, prosím Ťa o pomoc pre môjho syna. Ďakujem Ti za to, že nás miluješ, buď pochválená.

Zazračná medajla

(Marian Somorovský, 16. 11. 2013 21:12)

maj v úcte túto medajlu a zamiluj si Pannu Máriu ako svoju matku a potom uvidíš čo su naše nevyriešené situácie v našom živote a modli sa strelné modlidby ak sa ti dá aj sv.ruženec

prosba

(jana, 6. 7. 2014 16:41)

panna maria zazracnej medajly PROSIM ta o pokoj v rodine obratenie mojho manzela otca daruj nam porozumenie za zdravie vypros nam matka mylost u svojho syna o bez hriechu pocata panna maria oroduj za nas ktory sa k tebe utiekame maticka nasa neopus nas nikdy

prosba o silu a mudrosť pri skuške

(zdenka, 2. 6. 2014 20:39)

Proim ťa bez hriechu počata panna Maria stoj pri mojej dcere zajtra pri skuške.Pmôž jej.Zo srdca ti dákujem a za tvoju dobrotu nech si chvalena,velebena,oslavovana ako nepoškvrnene počatie ako kralovna neba a zeme všetkymi narodmi sveta.Teraz i naveky.

Prosba za získanie práce a zdravie pre moju rodinu

(Anna, 29. 5. 2014 10:29)

Panna Mária Zázračnej medaily pomôž

prosba

(matka, 25. 5. 2014 20:48)

Panna Mária prosim za pomoc pre mojho syna,jeho obratenie vratenie sa do cirkvy,prosim pomoz nam,pozehnaj nas laskou,vzajomnym odpudtenim,prosim Matka neopustaj moju rodinu,mojho syna,zije v blate pomoz mu.

Poďakovanie

(Mária, 17. 5. 2014 19:22)

Ďakujem ti Panna Mária za pomoc pre moje dcéry, ďakujem za prekrásnu vnučku. Ďakujem.