Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k Panne Márii zázračnej medaily

29. 6. 2011

V roku 1830 sa zjavila Panna Mária v Paríži sv. Kataríne Laouré v podobe, akú vidíme na medaile a žiadala, aby dala raziť medaile podľa toho vzoru. Osoby, ktoré ju budú nosiť s dôverou, obsiahnu veľké milosti.

 MODLITBA

Panna Mária zázračnej medaily, ty si sa zjavila sv. Kataríne ako sprostredkovateľka milosti.  Vypočuj teda moju naliehavú prosbu.

 

Do tvojich materinských rúk vkladám všetky svoje úmysly, duchovné a hmotné záujmy. Osmeľujem sa zveriť tvojej materinskej dobrote aj túto moju zvláštnu žiadosť

 

VYSLOVIŤ SVOJU PROSBU

 

Dobrá Matka, prednes ju, pokorne prosím, svojmu božskému Synovi. Ak sa neprotiví jeho vôli a slúži mi k duchovnému dobru, vypros mi ju.

Pozdvihni teda, mocná Panna, svoje prosiace ruky najprv k Pánovi, potom ich vystri ku mne a zošli na mňa lúče svojich milostí, aby sa pri ich teple a svetle moja duša očistila, aby nelipla na pozemských veciach a kráčala za tebou až do dňa, keď sa stretneme v nebeskej sláve. Amen.
 

Povzdych:

3x - Bez hriechu počatá Panna Mária oroduj za nás, ktorí sa k tebe utiekame.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky ZAZRAČNÁ MEDAILA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(jaana, 10. 8. 2012 21:45)

Panenka Marie pomoz mi prosim daj aby moj chlapcek mal ocka ktory ho bude lubit prosim

prosba

(alica, 7. 8. 2012 12:36)

Panna Maria pomoz mi prosim ta aby sa mi ozvala laska. Dakujem

Bez hriechu počatá Panna Mária oroduj za nás, ktorý sa k Tebe utiekame....

(Stanka , 15. 6. 2012 21:39)

Panna Mária matka nášho Pána Ježiša a matka naša, pokorne Ťa prosím o vypočutie mojích prosieb za mojho priateľa ktorého si mi dala ako veľký dar do mojho života, ochraňuj ho od každého nebezpečenstva a pokušenia a prosím Ťa Matička aby som otvorila tie správne dvete s prácou ktorá ma bude napĺňať ... Ďakujem Ti Panna Mária z celého mojho srdiečka

prosba o pomoc

(hanka, 8. 6. 2012 16:10)

Bez hriechu počatá Panna Mária, prosím ťa o pomoc nájsť si prácu ako účtovníčka, prosím ťa za dobrého manžela a prosím ťa o dar materstva. Pomôž mi matička odplatiť všetko to dobré mojim rodičom, aby sa tešili že vychovali človeka ktorý kráča k Bohu. Bohu vďaka.

Za vzájomné odpustenie

(krstná mama, 31. 5. 2012 9:44)

Milovaná Matka náš všetkých, prihovor sa prosím u Tvojho Syna za vzájomné odpustenie dvoch ľudí, ktorí sa ľúbia, ale nevedia si to povedať, lebo sa nevedia rozprávať. Nauč ich to, Matka naša. Iba na Tvoj príhovor u Tvojho syna a nášho Pána sa môže stať tento zázrak. Verím v Teba a dúfam v Teba. Vďaka Ti, Matička.

Za odpustenie, pokoj a lásku v srdciach

(Katarína, 31. 5. 2012 9:37)

Panna Mária, bez poškvrny počatá... cez modlitby k Tebe Ťa prosím o odpustenie hriechov mňa i mojich blízkych, ktorých nesmierne ľúbim... prosím o ochranu a pomoc môjmu krstnému synovi,jeho partnerke a ich synčekovi v potrebách každodenných... vypros prosím Mamička naša u svojho Syna a nášho Pána silu pre túto rodinku, aby obstáli v skúškach života...Tvoja podpora, Mamička naša, Panna Mária pomôž im prekonať všetko to, čím dnes prechádzajú... prosím najmä o to, aby opätovne našli cestu k sebe, aby spoločne vychovávali svojho prekrásneho synčeka....
... ďakujem Ti za všetko, Panna Mária... potrebujem Ťa...prihovor sa za nich... dakujem...

Za odpustenie. Za vykúpenie a spásu duše.

(Iveta, 8. 5. 2012 6:40)

Drahá maminka naša, Panna Mária, cez modlitby k Tebe, prosím o odpustenie hriechov mojim konaním voči blížnemu.
Zároveň prosím o vykúpenie a spásu duše Jána.
Prosím o ochranu mojich detí a pomoc v našich každodenných potrebách.
Panna Mária - maminka, ďakujem za všetko a potrebujeme Ťa.

pomoc o zázrak

(Ľuba, 14. 4. 2012 22:16)

Panna Mária vypros prosím Ťa u svojho syna Ježisa silu pre moju dcéru, aby dosiahla zázrakom zrealizovať to čo momentálne potrebuje.
Veľkká vďa Ti za to.
Verím v Tvoju silu a pomoc v dnešnú noc

Prosba

(Monika, 11. 4. 2012 21:45)

Milá Matka Božia, prihovor sa za nás u svojho Syna. Vypros nám milosť požehnania dieťaťa.

Bez hriechu počatá Panna Mária oroduj za nás, ktorí sa k tebe utiekame.

(Andrea, 22. 3. 2012 12:36)

Mária, najsvätejšia a nepoškvrnená Panna a moja Matka, ty si Matka môjho Pána, ... Matka moja, pre tvoju lásku k Bohu ťa prosím o modlitby za zdravie, šťastie a Božie požehnanie pre celú našu blízku rodinu.Amen

Prosim pomoc z Nebeskeho Kralovstva.

(uboha matka, 23. 1. 2012 19:16)

Matka moja Nebeska len Ty vies ako moje srdce krvaca a dusa suzuje . Prosim vypros mi milosrdenstvo prihovorom u Tvojho synceka N asho Pana a Vsemohuceho Boha . Oroduj za mojho syna v nebi nech Boh vsemohuci da a moj syn muz najde prave stastie lasku v zenskom srdci a spolu kracaju k poznaniu tajomstva viery. Nech mu zosle Aniela zenu manzelku a ma vlastnu rodinu . Amen.

nie som hodná

(Mária, 7. 1. 2012 19:43)

drahá moja patrónka, z celého uboleného a utrápeného srdca Ťa prosím, prihovor sa za mňa.... aj keď nie som hodná, prosím, prosím, prosím....

zázrak

(Ana, 17. 12. 2011 23:43)

Zmiluj sa Panna Mária zázračnej medaily vypros mi u nášho milosrdného a ľútostivého Boha, aby môj brat zostal s nami a bol s nami šťastný, aby našiel vo svojej duši zľutovanie a milosrdenstvo. Prosím ťa o ten zázrak. Vďaka,vďaka, vďaka.

Istota

(Viera, členka Rodiny Nepoškvrnenej, 8. 12. 2011 11:50)

Mária, moja najlepšia priteľka ,Matka mojho najlepšieho priateľa a brata Ježiša Krista,Nepoškvrnená čistota ,oroduj za nás.

pomoc

(Aňa, 27. 11. 2011 2:27)

Vypočuj moju prosbu Panna Mária zázračnej medaily. Zmiluj sa prosím,prosím,prosím. Vďaka.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6