Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k Panne Márii zázračnej medaily

29. 6. 2011

V roku 1830 sa zjavila Panna Mária v Paríži sv. Kataríne Laouré v podobe, akú vidíme na medaile a žiadala, aby dala raziť medaile podľa toho vzoru. Osoby, ktoré ju budú nosiť s dôverou, obsiahnu veľké milosti.

 MODLITBA

Panna Mária zázračnej medaily, ty si sa zjavila sv. Kataríne ako sprostredkovateľka milosti.  Vypočuj teda moju naliehavú prosbu.

 

Do tvojich materinských rúk vkladám všetky svoje úmysly, duchovné a hmotné záujmy. Osmeľujem sa zveriť tvojej materinskej dobrote aj túto moju zvláštnu žiadosť

 

VYSLOVIŤ SVOJU PROSBU

 

Dobrá Matka, prednes ju, pokorne prosím, svojmu božskému Synovi. Ak sa neprotiví jeho vôli a slúži mi k duchovnému dobru, vypros mi ju.

Pozdvihni teda, mocná Panna, svoje prosiace ruky najprv k Pánovi, potom ich vystri ku mne a zošli na mňa lúče svojich milostí, aby sa pri ich teple a svetle moja duša očistila, aby nelipla na pozemských veciach a kráčala za tebou až do dňa, keď sa stretneme v nebeskej sláve. Amen.
 

Povzdych:

3x - Bez hriechu počatá Panna Mária oroduj za nás, ktorí sa k tebe utiekame.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky ZAZRAČNÁ MEDAILA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(Mária, 13. 5. 2013 21:19)

Panna Mária oroduj za moju dceru u nebeského Otca, aby šťastlivo ukončila štátnice a našla si prácu, ktorá ju bude naplňať

Prosba

(Helena, 26. 4. 2013 11:38)

Bez poškvrny hriechu počatá Panna Mária,pomôž mi Tvojím orodovaním u nášho Nebeského Otca,aby mi splnil o čo ho dlhodobo prosím,aby som už mohla žiť ako slobodný človek so svojou rodinou,aby som sa už konečne s radosťou pozerala do Neba a nie stále sklonená k zemi.Vďaka Ti Mamička moja,Amen.

prosba o modlitbu

(Eva, 22. 4. 2013 8:00)

Panna Mária
veľmi ťa prosím pomôž v situácii nášho syna, vypros mu milosť poznania svojich chýb ktorými zraňuje svoje okolie a tiež Ťa prosím, aby si uvedomil, že sám nezmôže nič, iba s Božou pomocou sa môže jeho situácia zmeniť a tým aj jeho postoj k veciam, ktoré ho iritujú a oberajú o pokoj medzi najblišími. Dobrá Matka Ty poznáš svoje deti a tak Ti ho zverujem ujmi sa ho a vypros mu potrebné milosti k jeho životu. Vďaka matka.

prosba

(Bohuznáma, 16. 4. 2013 13:05)

Prosím Ťa Panna Mária oroduj za mňa. Prihovor sa za mňa a daruj mi prácu, ktorá ma bude napĺňať. Hadam sa pre druhých obetujem dosť, dopraj aj mne potechu byť zamestnaná. Vyslyš moju prosbu. Ďakujem

Prosba o pomoc

(JS, 9. 4. 2013 16:48)

Preblahoslavená Panna Mária k Tebe sa utiekam, pros Syna svojho, aby odobral ťažkú finančnú situáciu, aby som naďalej mohla chváliť a zvelebovať Vaše meno a pomohla mojej rodine kráčať po ceste spásy.

prozba o uzdravenie

(zlatka, 4. 4. 2013 13:49)

panna maria patronka nas vsetkych dovolujem si pozdvihnut svoje oci k tebe a zceleho srdca poprosit .o uzdravenie mojej manuely prosim urob zazrak a privin ju k sebe nech je ti k srdcu milsia .prosim urob zazrak pre jej telo aj dusu .prosim o jej uzdravenie ...zmy z nej totu zakernu chorobu rakovinu.... aby sa jej nikdy nevratila .prykry ju svojim ochranim plastom patronka nasa orodovnica nasa ,matka nasych srdc pomoz jej dostat sa z tejto choroby von ...navzdy aby nemusela bojovat s tou chorobou nikdy zachran mi ju je v tvojich rukach prosim ta pre jej zachranu zivota .....prosim urob zazrak uzdraf mi ju aby necitila uz nikdy bolest trapenie slzy ....ja aj moja dcera manuela ta prosime o uzdravenie aby sa jej tato choroba nikdy ,nikdy nikdy nevratila ...amen

bez hriechu pocatá

(zlatka, 4. 4. 2013 13:01)

nebeska matka.do tvojich ruk materinskych vkladam všetky svoje umysly duchovne a hmnotne záujmy.osmelujem sa zverit tvojej materinskej dobrote aj tuto moju zvlastnu ziadost ...ty poznas moje trapenie ,preto sa tebe matka,zverujem do ruk a prosim o milosrdenstvou boha.viem ze moja trufalost je velka a nehodna som bozej milosti,ale teba nam dobrotivy pan dal za matku ,preto prosim o pomoc .maticka bozia teba,neposkvrnena.vyprosmi u boha ,o co tak velmi ziadam ....pozdvihni svoje prosiace ruky k panovi a potom ich vystri ku mne .verim ze zosles na mna luce svojich milosti a budem ti moct za ne podakovat v nebezkej slave ....bez hiechu pocata panna maria ,oroduj za nas ,ktori sa utekame k tebe modlit a prosit o tvoju pomoc tak ta prosim o uzdravenie mojej dcery manuely z tazkej choroby nech sa jej tato choroba nikdy nevrati tvojou bozou pomocou ked ju primes z laskou a doprajes sa jej uzdravit aby uz nikdy nemusela zniest to vsetko cim si presla trapenim ,bolestou slzamy a boj o svoj zivot zakernou chorobou rakovina ....prosim ta o jej uzdravenie amen ....

Bez hriechu počatá...

(Janka, 8. 3. 2013 9:25)

Nebeská Matka! Do tvojich materinských rúk vkladám všetky svoje úmysly, duchovné a hmotné záujmy. Osmeľujem sa zveriť tvojej materinskej dobrote aj túto moju zvláštnu žiadosť... Ty poznáš moje trápenie, preto sa tebe, Matka, zverujem do rúk a prosím o milosrdenstvo u Boha. Viem, že moja trúfalosť je veľká a nehodná som Božej milosti, ale teba nám dobrotivý Pán dal za Matku, preto prosím o pomoc, Matička Božia, teba, Nepoškvrnená! Vypros mi u Boha, o čo tak veľmi žiadam... Pozdvihni svoje prosiace ruky k Pánovi a potom ich vystri ku mne. Verím, že zošleš na mňa lúče svojich milostí a budem ti môcť za ne poďakovať v nebeskej sláve... Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás, ktorí sa k tebe utiekame.

Re: Bez hriechu počatá...

(maja, 18. 3. 2013 18:58)

ó panna MÁRIA POMOZ MI V MOJOM TRÁPENÍ Ó PANNA MÁRIA POMOZ VELMI TA PROSÍM Ó POMOC ÁMEN

Vrúcna prosba

(JS, 20. 2. 2013 9:29)

Panna Mária, znovu zdvíham oči svoje k nebesiam a vyslovujem svoju vrúcnu prosbu - oroduj za nás a pros Syna svojho za našu rodinu,ktorá je teraz ozaj v zúfalom stave. Zachráň nás a nehľaď na naše nedostatky ale daj nám silu a nádej, aby sme to všetko vedeli prekonáť. Preblahoslavená Panna Mária, Ty nepoškvrnená čistota, skry nás pod svoj materinský plášť.
Ježišu doverujeme v Teba. Ježišu naše milosrdenstvo.

prosba o uzdravenie

(matka, 11. 2. 2013 13:27)

Panna Mária, odvažujem sa pozdvihnúť svoje oči k Tebe s prosbou, aby si uzdravila na tele aj na duši moju drahú dcéru, pre ktorú prosím o pomoc. Nedaj, aby moja dôvera v Tvoje orodovanie nebola vypočutá. Ty najlepšie vieš, o čo prosím. Prikry svojím ochranným plášťou moju dcéru a ochraňuj ju v týchto, pre nás ťažkých časoch. Mária, vrúcne Ťa prosím, pomôž jej.

Re: prosba o uzdravenie na tele a dusi a pomoc v rodine pri skuskach

(daniela baluchova, 12. 2. 2013 10:33)

Bez hriechu počatá Panna Maria oroduj za nas,ktorí sa k tebe utiekame.Ty poznás nase starosti a problémy zmiluj sa nad nami a pros za nás dobrotivého Boha,jeho syna Jeziša Krista, Ducha Svatého o pomoc. Prosime aj o vyslobodenie duši z očistca.O Mária zachrán nas. Jezisu,môj milosrdenstvo, dôveruje v teba.

pomocnica krestanov

(rudko, 6. 2. 2013 1:50)

Pana Maria oroduj za nas, ktory sa
k tebe utiekame prosim ta pros za nas u svojho syna nech sa nad nami zmiluje

Klopte a bude Vam otvorene

(Alena, 18. 1. 2013 23:03)

Draha Matka.Ći si Starohorska,Medžugorská,Lurdská.Fatimská ... na tychto posvätnych miestach Ťa zbožný ľud na kolenách prosil vo svojich trápeniach.Ja, ako matka chcem potvrdiť učinok reťazové modlitby ľudí ,ktorych som spoznala počas životnej skúšky od Pana na týchto miestach.Jeden kresťansky lekár my povedal,neverte v zázraky!Ja mu odkazujem aj všetkým malomyseľným ,VERTE v zázraky i v hodine dvanástej a budete vypočutí.Ďakujem za zachranu dcérky draha Neb.Mamička a ľud.anjelov.Chválim Pana,že je moj zachranca!

Úpenlivá prosba

(JS, 18. 1. 2013 21:57)

Matka Božia prosím zachráň nás...

Zúfalá prosba

(Jola, 12. 1. 2013 16:52)

Preblahoslavená Panna Mária Ty nepoškvrnená čistota, skry nás pod svoj materinský plášť. Matka Božia , vrúcne prosím o orodovanie a vyprosenie prosby pre našu celú rodinu. Matka moja poznáš moju prosbu, ktorú som Ti teraz predniesla, prosím nenechaj ma nevypočutú a ak to nie je proti voli
Tvojho Syna, oroduj za nás a zachráň nás.Ďakujem za všetky dobrodenia, ktorých sa nám každodenne dostáva a verím, že je to vždy za pomoci Tvojho orodovania, silou modlitby, preto Ťa aj teraz prosím, pomož nám...

prosba o orodovanie

(matka, 29. 12. 2012 22:14)

Matka Božia, veľmi ťa prosím o vyprosenie milosti pre moju dcéru Zuzanu, aby Pán Boh uzdravil jej dušu, srdce i telo a priviedol ju k viere v Boha. Prosím, aby jej otvoril oči do jej duše, aby sa zamýšľala nad tým či robí dobre, že odišla žiť so svojim synom do cudziny k otcovi jej syna a vystavuje ho zvýšenéemu stresu a potom svoju nervozitu prenáša na dieťa. Nech si kladie otázku, či žiť na skúšku je v Božom pláne?
Matka Božia prosím ťa tiež, aby si všetky tri moje deti našli dobrých životných partnerov mali sa navzájom radí a založili si kresťanské rodiny. Najviac ťa prosím o môjho jediného vnuka, aby ho Pán Boh požehnal na tele i na duchu a požehnával ho, aby napriek jeho hendikepu sa rozvíjal a rástol na charakterného človeka a dobrého odborníka. prosím o požehnanie pre celú moju rodinu

prosba o orodovanie

(matka, 29. 12. 2012 22:12)

Matka Božia, veľmi ťa prosím o vyprosenie milosti pre moju dcéru Zuzanu, aby Pán Boh uzdravil jej dušu, srdce i telo a priviedol ju k viere v Boha. Prosím, aby jej otvoril oči do jej duše, aby sa zamýšľala nad tým či robí dobre, že odišla žiť so svojim synom do cudziny k otcovi jej syna a vystavuje ho zvýšenéemu stresu a potom svoju nervozitu prenáša na dieťa. Nech si kladie otázku, či žiť na skúšku je v Božom pláne?
Matka Božia prosím ťa tiež, aby si všetky tri moje deti našli dobrých životných partnerov mali sa navzájom radí a založili si kresťanské rodiny. Najviac ťa prosím o môjho jediného vnuka, aby ho Pán Boh požehnal na tele i na duchu a požehnával ho, aby napriek jeho hendikepu sa rozvíjal a rástol na charakterného človeka a dobrého odborníka. prosím o požehnanie pre celú moju rodinu

Prosba o pomoc

(E., 19. 12. 2012 17:59)

Panna Mária bez hriechu počatá oroduj za muža, za ktorého sa už dlho modlím, aby sa roztopili ľady v jeho srdci a začal ma vidieť v skutočnom svetle. Úpenlivo prosím aj za jeho hlbšie prežívanie viery a nerozlučné priateľstvo s Tvojím milovaným Synom. Aby nášho Pána začal klásť na prvé miesto pred všetkým ostatným. Prosím úpenlivo aj za jeho telesné i duševné zdravie.
Tiež prosím za uzdravenie vzťahov v našej rodine a oslobodenie od tých, ktorí do nej nepatria, ale do nej vnášajú svojím nemorálnym životom špinu a rozklad.
Ďakujem, drahá Matka, Ty si moja veľká útecha.

Záchrana duše

(Mária-Alžbeta, 17. 12. 2012 0:13)

Nebeská Matička prosím o modlitby za záchranu duše môjho manžela, vylieč ho zo závislosti na alkohole, daruj mu dar viery, pokory a úcty k celej cirkvi.
Bohu vďaka.