Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, klaniam sa Ti, verím v Teba, milujem Ťa, dúfam v Teba a oplakávam svoje hriechy. Dávam Ti svoje úbohé srdce, aby si ho urobil pokorným, trpezlivým, čistým a vo všetkom podľa Tvojho priania. Daj, ó dobrý Ježišu, aby som ja žil v Tebe a Ty vo mne. Ochraňuj ma v nebezpečenstvách, potešuj v zármutku a ťažkostiach. Daj mi zdravie tela, svoje požehnanie, všetkým mojim prácam a milosť svätej smrti. Amen.

 

Modli sa túto modlitbu ráno, večer, často cez deň, i keď prídeš do kostola a po sv. prijímaní. Modli sa ju s láskou, pomaly a zbožne, dostaneš sa tak stále bližšie k nášmu Pánovi a Spasiteľovi, Ježišovi Kristovi. Božské Srdce Ježišovo je pre nás, ľudí, prameňom lásky Boha, Otca i Ducha Svätého. Daj túto modlitbu ďalej a snaž sa oduševniť svojho blížneho, aby sa ju denne modlil. Pán chce, aby sa ju modlili všetci ľudia na svete, najmä mládež.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

za skušku

(Janka, 25. 1. 2015 11:32)

Najsvatejsie srdce Jezisovo prosim ta o ochranu pri skuske kt je pre mna tazka.Uz nevladzem bojovat.:-(

prosba o pomoc

(Dušan, 15. 1. 2015 18:06)

Srdce Pána Ježiša pomôž mi aby môj brat Jozef zo svojou manželkou mne aj mojej rodine aj mame nerobil problém keď budem chcieť od neho ako svojho brata odkúpiť jeho podiel z vlastníctva.Nech mi ako svojmu bratovi predá bez žiadnych problémov a naťahovačiek.Srdečná vďaka ktorá Ti patri Srdce Pána Ježiša verím v Tvoju lásku a ,že mi pomôžeš naplniť moje túžby a želania na ktoré denné myslím.

Prosba

(Eva, 2. 12. 2014 20:19)

Najsvetejšie srdce Ježišovo,prosím o vypočutie mojich prosieb.A zároveň za všetko ďakujem.

Prosba o ochranu rodin.

(Emilia, 25. 11. 2014 13:59)

Najsvatejsie srdce Jezisovo zmiluj sa nad mojimi rodinami s detmi.

Prosba o ochranu rodin.

(emilia, 25. 11. 2014 13:56)

Najsvatejsie srdce prosim Ta o ochranu mojich rodin s detmi.

Milosrdenstvo

(Iveta, 8. 11. 2014 4:58)

Najsvatejsie Srdce Ježišovo, prosím ťa o Tvoju ochranu a zmarenie všetkého zla. Prosím ťa stoj pri mne a mojom manželovi a nedopusť aby bola zničená naša láska. Zmiluj sa nad nami. Udel nám pokoj a Tvoje svate požehnanie. Dakujem.

prosba

(Marianna, 1. 11. 2014 22:07)

Najsvatejšie srdce Ježiša Krista vypočuj moje prosby a pomož mi v mojom trápení

Láska

(Iveta, 30. 10. 2014 6:14)

Najsvatejšie srdce Pána Ježiša, ďakujem Ti za všetky Tvoje milosti počas mojich dní strávených doma, za Tvoju ochranu a silu ktorú si mi dal, ďakujem za to, že som mohla byť s Tebou v krásnych modlitbách. Verím v Teba a Tvoju lásku. Ďakujem.

PRosba

(ja, 21. 10. 2014 12:25)

Božské srdce prosím ťa vyslyš svoju zufalu služobníčku, ktorá trpí. Prosím o lásku A. nech nas lubi nech je ako predtým, nech sme šťastní, tak malo stačí len laska.............. Ďakujem

Vďaka

(Eva, 12. 10. 2014 20:20)

Božské Srdce,ďakujem za všetko a zároveň prosím.Vypočuj moje volanie ,moje prosby.Ty vieš čo všetko ma trápi.Verím v Teba a v Tvoju Lásku.

prosba o pomoc

(Zúfalý, 20. 9. 2014 19:52)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo pomôž mi v mojom trápení na ktoré denne myslím a to nech zlý sused ktorý ma obral o pozemok a hovory samé klamstva nech sa už konečne pomýli a povie pravdu pred sudom ako to bolo a tiež mi pomôž prosím sa zbaviť mojich dlhov ktoré mám ďakujem Ti za pomoc drahé Srdce Ježišovo a silno verím v Tvoju lásku a dobrotu amen.

milosrdenstvo

(Iveta, 24. 8. 2014 7:33)

Božské srdce Ježišovo prosím ťa o vypočutie mojej prosby za môjho manžela, prosím ťa zmar nápor zlého a dopraj nám spoločný život plný láky a Božieho požehnania. Amen.

prosba

(Eva-Maria, 28. 7. 2014 19:36)

Božské Srdce Ježišovo,zmiluj sa nad mojou dcérou,pomôž jej v ťažkom položení.ĎAKUJEM

prosím

(Eva, 13. 7. 2014 21:09)

Drahé srdce pána Ježiša,pre tvoju lásku k nám ťa prosím o zdravie pre mojich rodičov.Prosím ,vypočuj moju prosbu ,ktorú ti predkladám skrze tvojich svätých.ĎAkujem

milujúce srdce Ježiškove pomôž nám v našich trápeniach

(Bibiána, 11. 7. 2014 17:18)

Milujúce srdce Ježiškove pomôž nám v našich trápeniach, pre moju mamku veľa zdravia a sily, ktorá opatruje mojho ocka v jeho ťažkej chorobe a pre mojho ocka zázrak uzdravenia , aby mohol ďalej šíriť tvoju lásku a milosrdenstvo.
ĎAKUJEM

Vyslyšanie prosby

(Anna, 5. 6. 2014 9:56)

Božské Srdce Ježišovo, zmiluj sa nad mojím súžením, zbav ma ťarchy bytu a daj, aby som spolu s mojou rodinou mohla upevňovať vieru v Tvoje nekonečné Milosrdensvo, amen.
Vďaka

Prosím Pane Ježišu...

(Jana, 10. 2. 2014 18:22)

Prosí Pane Ježišu,Ježiško môj vypočuj o čo prosím svätého Júdu Tadeáša Tvojho apoštola.Prosím ho,aby mi bol odobratý kríž bolesti skrze tvoje milosrdné a láskavé srdce.

vdaka

(JURAJ, 15. 1. 2014 13:27)

Dakujem ti pane Jezisu za vsetko co si pre mna urobil aj co pre mna robis lebo len ty si moja nadej a len ty mi mozes pomoct v mojom trapeni milujem ta najsvatejsie srdce Jeziskovo si jedine na koho sa mozem obratit este raz ti dakujem z celeho srdca za vsetko DAKUJEM


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5