Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, klaniam sa Ti, verím v Teba, milujem Ťa, dúfam v Teba a oplakávam svoje hriechy. Dávam Ti svoje úbohé srdce, aby si ho urobil pokorným, trpezlivým, čistým a vo všetkom podľa Tvojho priania. Daj, ó dobrý Ježišu, aby som ja žil v Tebe a Ty vo mne. Ochraňuj ma v nebezpečenstvách, potešuj v zármutku a ťažkostiach. Daj mi zdravie tela, svoje požehnanie, všetkým mojim prácam a milosť svätej smrti. Amen.

 

Modli sa túto modlitbu ráno, večer, často cez deň, i keď prídeš do kostola a po sv. prijímaní. Modli sa ju s láskou, pomaly a zbožne, dostaneš sa tak stále bližšie k nášmu Pánovi a Spasiteľovi, Ježišovi Kristovi. Božské Srdce Ježišovo je pre nás, ľudí, prameňom lásky Boha, Otca i Ducha Svätého. Daj túto modlitbu ďalej a snaž sa oduševniť svojho blížneho, aby sa ju denne modlil. Pán chce, aby sa ju modlili všetci ľudia na svete, najmä mládež.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(matka, 7. 6. 2015 21:00)

Prosím Ťa najláskavejšie Srdce Ježiša Krista pomož mojej Maťke a zošli ducha sv. ducha mudrosti, pokoja zdravia aby úspešne urobila ,zajtrajšiu štátnicu, zošli ducha sv. na profesorov, ktorí ju budú skúšať.Vdaka ti môj Pane

prosba k Najsvatejsiemu Srdcu Ježišovmu

(matka, 7. 6. 2015 20:01)

Prosím Ťa najláskavejšie Srdce Ježiša Krista pomož mojim trom deťom: Vierke ,Tomaškovi a Matúškovi,aby pocítili tvoju lásku a pomoc v živote: syn hladá pracu,prosím ťa pomož mu
dcera a druhý syn maju skušky,prosím ťa pomož im,stoj pri nich a buď im oporou a silou zvládnuť všetko úspešne na slávu nášho Pána Ježiša Kristaďakujem, matka

Súd

(Súdny spor, 5. 6. 2015 10:47)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo pomôž mi v súdnom spore ktorý sa už tak dlho ťahá s cigánom Džudžom prosím ťa nech jeho klamstva a podvody budu spravodlivo potrestané a nech na súde výhra pravda a spravodlivosť vypočuj moju prosbu Najsvätejšie Srdce Ježišovo a pomôž mi v tejto krivde ktorá sa mi stala ďakujem Ti za vypočutie Najsvätejšie Srdce Ježišovo a všetku nádej vkladám do Tvojho srdca ďakujem za pomoc.

prosba s poďakovanie

(milujúca matka, 2. 6. 2015 11:02)

Najsvätejšie srdce Ježišovo prosím ťa pomôž mojej dcére zbaviť sa veľkej neresti a zanechať alkohol. Tiež Ťa prosím o pomoc pre moju druhú dcéru, pomôž jej vo vzťahu s rozvedeným mužom. Srdce Ježišovo, milujem Ťa, pomôž mi zachrániť duševný život mojich dcér! Vďaka Ti Srdce Ježišovo!

prosba a podakovanie.

(matka, 31. 5. 2015 22:12)

Ďakujem Ti Pane Ježišu za zvládnutú štátnicu prosím Ťa znova Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, prosím zhliadni na moju maťku a pomôž jej bez problémov a stresov urobiť zajtrajšiu Ďalšiu štátnicu. Bez Teba to nejde. Prosím Ty jej vyber otázky a daj správne slová do úst skúšajúcim, amen. Ďakujem Ti môj najdrahši Pán a Boh.

Prosba o pomoc

(Eva, 26. 5. 2015 13:31)

Milostivý Bože, prosím pomôž môjmu malému synkovi pri ťažkej operácii ktorá ho čaká. Pane svätý prosím odpusť mi všetky hriechy, prosím aj pannu Máriu a všetkých svätých o pomoc. Nech môj syn mi robí radosť ešte veľa rokov, ak mám za niečo zaplatiť zober si mňa, ja som pripravená postaviť sa pred najväčší súd. Prosím Bože stoj pri ňom. Veď ty dokážeš robiť zázraky.Pomôž mu prosím a ja ti sľubujem že zmením veci ktoré som predtým nedokázala.

Obmäkčenie jej srdca

(Mama, 21. 5. 2015 9:10)

Najsvätejšie srdce Ježišovo prosím ťa pomôž mojej mame nech jej srdce je plne lásky,miloty,nehy a dobroty nech mňa aj moju rodinu ma rada nech už na svoj vek nikomu nič zlé nepraje nech nekľaje ale nech bude dobrou kresťankou dobrým človekom ktorá sa veľa modli tak nech jej modlitby budu na jej osoh vypočuté k dobru a nech už skutočne jej srdce zloba a nenávisť na stálo opustia jej srdce ďakujem Ti Najsvätejšie srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby a verím,že pomôžeš mojej milej mame.

LASKA MILOVANEHO JEZISA

(TEREZIA , 18. 5. 2015 23:01)

Moj milovany jezisu kriste z celeho srdca ti dakujem ze nas tak milujes a nam pomahas ja ta len prosim o pomoc aby sme ta aj mi tak milovali ako ty nas milujes ty jediny mozes vsetko a vies o vsetkom o co ta kazdy prosi a vola o pomoc Hla sluzobnica pana nech sa stane podla tvojho slova JEZIS MARIA JOZEF milujem vas zachrante duse knazov zachrante duse

prosba

(olga, 18. 5. 2015 22:34)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, prosím zhliadni na moju maťku a pomôž jej bez problémov a stresov urobiť zajtrajšiu štátnicu. Prosím Ty jej vyber otázky a daj správne slová do úst skúšajäcim,amen. Ďakujem Ti môj najdrahši Pán a Boh.

prosba

(matka, 12. 5. 2015 22:49)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, klaniam sa Ti, prosím Ťa za Maťku, dovoľ jej urobiť všetky štatnice s tvojou pomocou a tvojimi otázkami, pomôž jej aby sa nestresovala,bola v pohode a s tebou všetko zvládla a bola uzdravená na tele aj na duši. Chvála a vďaka Ti môj najdrahší Pane.

prosba o pomoc

(Prosba, 2. 5. 2015 10:57)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa pomôž mi zbaviť sa mojich dlhov daj nech aj ku mne príde väčšia suma aby som splatil svoje pôžičky daj nech môžem opraviť náš dom kde by som býval zo svojou milou manželkou Marienkou aj z mamou a ešte by som chcel poprosiť aby som mohol navštíviť s mojou manželkou Marienkou krásne pútnické miesto ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby ktorú v kladám do Tvojich rúk.

prosba

(Eva-Maria, 25. 4. 2015 8:45)

Najsvätejšie srdce Ježiša,prosím Ťa ochraňuj moje deti od všetkého zla,však len ty vieš,čo je pre nich najlepšie.Ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 16. 4. 2015 8:06)

Pomôž mi srdce Ježišovo aby som nemusel vypiť kalich horkosti ale daj nech mi už prídu peniaze na účet ktoré čakám aby som mohol vyplatiť svojho brata aj chlapov ktorý mi budu robiť oplotenie pomôž mi aby som získal väčšiu sumu v Lote ktoré podávam aby som sa mohol zbaviť dlhou aj opraviť náš dom ktorý budem vlastniť ďakujem Ti srdce Ježišovo za vypočutie mojej prosby.

prosba o pomoc

(Prosba, 15. 4. 2015 19:54)

Najsvätejšie srdce Ježišovo svätý Júda Tadeáš prosím Vás o pomoc pomôžte mi aby mi prišli peniaze na účet už zajtra alebo piatok aby som mohol vyplatiť svojho brata Jozefa aj chlapov čo mi budu robiť oplotenie veľmi pekne Vám ďakujem za vypočutie mojej prosby milé najsvätejšie srdce Ježišovo aj Tebe svätý Júda Tadeáš verím,že mi pomôžete lebo ste dobrý aj milí ďakujem.

prosba o zmierenie

(michal, 10. 4. 2015 19:32)

Najsvatejsie srdce Jezisa prosim daj nech sa hnev svokry mojej sestry voci mojej mame zmeni na lasku a nech nastane v rodine pokoj.

prosba o pomoc

(Dušan, 2. 3. 2015 8:35)

Najsvätejšie srdce Ježišovo prosím ťa s celého srdca o pomoc pomôž mi nech sa mi podari získať v lote výhru aspoň v 5+1 číslami začo Ti veľmi pekne ďakujem za vypočutie mojej prosby a verím ,že mi k tejto prosbe pomôžeš.ĎAKUJEM

Prosba o pomoc

(Zuzana, 27. 2. 2015 14:38)

Najsvätejšie srdce Ježiškovo, prosím Ťa veľmi o finanančnú pomoc, pomôž mi prosím v mojom trápení. Z celého srdca ďakujem za vyslyšanie

jej zlo nech sa obráti na dobro.

(Zla švagrina Ľuba, 10. 2. 2015 9:20)

Najsvätejšie srdce Pána Ježiša daj nech všetka zloba ktorá vychádza z mojej švagriné Ľuby voči mne a mojej rodine nech sa obráti na dobro. Nech môj brat Jozef ktorého navádza na zlo voči mne a mojej rodine nech sa tiež,len obráti na dobro a bratskú lásku nech naša bratská láska bude silná a nech sa jej ju nepodarí pretrhnúť. Nech môj brat Jozef už konečne príde a nech sa pekne dohodneme na podmienkach na odkúpenie jeho dedičského podielu.Ďakujem Ti srdce nášho Pána Ježiša za vypočutie mojej prosby s celého srdca Ti ďakujem.

Prosba o pomoc

(Eva, 1. 2. 2015 21:02)

Najsvätejšie srdce Ježiškovo,prosím vypočuj moje volanie o pomoc.

Prosba

(Helena, 30. 1. 2015 12:33)

Najsvätejšie srdce Ježiškovo, vypočuj prosby Slovenského národa za úspešné Referendum o rodine. Zmiluj sa nad nami, udeľ nám pokoj a nech na nás spočinie Tvoje požehnanie.Amen.