Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, klaniam sa Ti, verím v Teba, milujem Ťa, dúfam v Teba a oplakávam svoje hriechy. Dávam Ti svoje úbohé srdce, aby si ho urobil pokorným, trpezlivým, čistým a vo všetkom podľa Tvojho priania. Daj, ó dobrý Ježišu, aby som ja žil v Tebe a Ty vo mne. Ochraňuj ma v nebezpečenstvách, potešuj v zármutku a ťažkostiach. Daj mi zdravie tela, svoje požehnanie, všetkým mojim prácam a milosť svätej smrti. Amen.

 

Modli sa túto modlitbu ráno, večer, často cez deň, i keď prídeš do kostola a po sv. prijímaní. Modli sa ju s láskou, pomaly a zbožne, dostaneš sa tak stále bližšie k nášmu Pánovi a Spasiteľovi, Ježišovi Kristovi. Božské Srdce Ježišovo je pre nás, ľudí, prameňom lásky Boha, Otca i Ducha Svätého. Daj túto modlitbu ďalej a snaž sa oduševniť svojho blížneho, aby sa ju denne modlil. Pán chce, aby sa ju modlili všetci ľudia na svete, najmä mládež.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba o pomoc

(Zufali , 11. 9. 2015 18:53)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa pomôž mi nech na súde ktorý sa bude konať zo zlým susedom ktorý mi vedome poškodil pozemok nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a vinník nech bude spravodlivo potrestaný súdom tak ako káže zákon na tejto zemi ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby a silno Ti verím,že mi pomôžeš v tomto mojom trápení ďakujem..

Prosba o pomoc

(Zlý susedia ktorý mi vedome škodia., 1. 9. 2015 21:30)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa pomôž mi nech už sa skonči súdny spor zo zlými susedmi ktorý mi vedome poškodzujú môj majetok nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a vinníci nech budu spravodlivo potrestaný za škodu ktorú mi spôsobili na mojom pozemku vrúcne Ťa prosím pomôž mi nech sa tak netrápim s celého srdca Ťa prosím o pomoc začo Ti veľmi pekne a úprimne ďakujem.

Prosba o pomoc

(Mama, 25. 8. 2015 21:31)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša prosím Ťa o pomoc pomôž mojej mamke aby sa nehnevala na Mariana môjho bratranca a jeho rodinu,ale nech už zakope všetku zlobu ktorú voči nemu prechováva a bola mu dobrou krstnou alebo dobrou tetou ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša za vypočutie mojej úprimnej prosby s celého úprimného srdca Ti ďakujem.

prosba o pomoc

(Miro, 23. 8. 2015 10:57)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa pomôž mi aby Miro ktorý začal prácu v našom dome nech ju čim skôr dokonči nech ma nenaťahuje ale čim skôr dokonči tu prácu s celého srdca Ti úprimne ďakujem Najsvätejšie Srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby ďakujem a verím,že mi v tomto mojom trápení pomôžeš.

Poďakovanie

(Ctiteľ, 20. 8. 2015 22:38)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo a Svätý Júda Tadeáš ďakujem Vám za Vašu lásku ktorou ma zahrňujete mňa aj moju rodinu počas môjho života s celého srdca Vám úprimne ďakujem.

prosba o pomoc

(Zúfalý, 19. 8. 2015 7:26)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša a Svätý Júda Tadeáš prosím Vás pomôžte mi nech Ľúbo a jeho kamarát nech ma neoklamú na cene za prácu ktorú odvedú,ale nech budu úprimný a spravodlivý ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša aj Tebe Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej úprimnej prosby s celého srdca Vám ďakujem.

prosba a podakovanie

(matka, 17. 8. 2015 7:12)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša,prosím vypočuj moje volanie o zdravie pre moju dcérku a jej správne rozhodnutie vo vzťahu. Zober jej prosím úkrútnu bolesť v srdci aby mohla prežiť to ťažké obdobie, keď ju necháš bez neho. Bud je Pane potešením a zdvíhni ju, aby sa je choroba a bolesť nedotýkali. Zošli ducha sv. na ňu aj na Mareka a daj im správne rozhodnutie. Je to iba v Tvojich svätých rukách. Prosím vypočuj moje naliehave volanie a moja prosba nech nájde milosť v tvojom najláskavejšom srdci. Ďakujem, že si ma vypočul a už teraz Ti verím že pomôžeš.

Dcérka a jej milá rodinka.

(Dcérka, 9. 8. 2015 9:32)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa vypočuj moju prosbu a ochraňuj našu jedinú dcérku Andrejku aj jej celú milú rodinku na dovolenke na ktorú sa zberajú.Ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo aj Tebe Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby s celého srdca Vám úprimne ďakujem.

Zúfalý

(Ľubo, 7. 8. 2015 8:56)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa pomôž mi aby ma Ľúbo neklamal, ale aby mi prišiel do domu spraviť vodu aj odpad aby mohli pokračovať ďalšie prace dráhe Srdce Ježišovo vypočuj moju prosbu a pomôž mi ďakujem.

Pochopenie

(Mama, 5. 8. 2015 8:37)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa daj nech moja mamka ma pochopenie pre prácu ktorú chcem vykonať v našom dome nech ma v tej práci podporuje a nie nech mi v tom nebráni ani nech nemá uštipačne poznámky ale nech mi bude dobrou mamkou ktorá sa bude tešiť s práce ktorú tam chcem vykonať ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo za vypočutie mojej prosby ktorú k Tebe vysielam ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 25. 7. 2015 15:09)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo pomôž mi aby Ľubo neodmietol moju žiadosť o to aby mi prišiel spraviť kúpeľňu aj kuchyňu prosím ťa pomôž mi v mojej prosbe aby na budúci mesiac už prišiel a začal opracovať na mojej prosbe s celého srdca Ti ďakujem za vypočutie mojej prosby Najsvätejšie Srdce Ježišovo verím,že mi pomôžeš v mojej prosbe začo Ti veľmi pekne ďakujem.

Pomoc od Rasťa

(Rasťo, 5. 7. 2015 10:20)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím ťa pomôž mi aby mi Rasťo vybavil veci o ktoré som ho prosil na jednom úrade kladne aby som už mohol riešiť tu zaležitosť daj nech mi pomôže a nech na mňa nezabudne aby sa už ta vec pohla dobrým smerom ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo za vypočutie mojej prosby s celého srdca Ti úprimne ďakujem a verím,že mi pomôžeš Najsvätejšie Srdce Ježišovo lebo si veľmi dobre.

prosba

(Ol, 1. 7. 2015 15:50)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša,prosím Ťa keď chceš pomôž mi v tomto probléme v práci. Zošli ducha sv. na tých, ktorí o mne rozhodujú. ĎFakujem, že si ma vypočul.

Prosba o pomoc

(dcéra, 18. 6. 2015 21:14)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša,prosím vypočuj moje volanie o zdravie pre nášho tatka.Nech má dobré výsledky a nech všetko dobre dopadne.prosím aj za naše nenarodené dieťa,nech je zdravé .Prosím vypočuj moje volanie a moja prosba nájde milosť v tvojom najláskavejšom srdci.

prosba

(zúfala matka, 17. 6. 2015 14:52)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša a Svätý Júda Tadeáš prosím Vás o uzdravenie mojej dcéry z psoriázy a dalších vážných chorob. Prosím zastáv vypadávanie vlasov, lebo si neviem rady, čo robiť. ďakujem z celého srdca, že ste ma vypočuli.

Ukončenie súdneho sporu v prospech poškodeného

(Obhajca, 17. 6. 2015 8:15)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša a Svätý Júda Tadeáš prosím Vás otvorte oči môjmu obhajcovi a dajte nech už dovedie ten súdny spor ktorý sa už tak dlho ťahá s cigánom Džudžom ktorý mi spôsobil škodu na pozemku a rôzne iné veci ktoré mi boli spôsobene nech tento súdny spor dotiahne do víťazného konca a nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a zlo a vinník nech bude spravodlivo potrestaný ďakujem Vám Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša a Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a všetku nádej vkladám do vašich svätých rúk.

Prosba a poďakovanie

(Matka, 16. 6. 2015 7:31)

Prosím Ťa najláskavejšie srdce ježišovo, zmiluj sa nad mojim synom, pomôž mu najsť prácu, požehnaj ho vierou, usilovosťou, zbav ho lenivosti a závislosti, požehnaj svojím sv. duchom. Pomôž mu dnešný deň v práci,aby sa vyriešili všetky problémy anebol ohrozený na tele alebo duši. Ďakujem Ti Pane.

pomoc mojej rodie

(anna, 12. 6. 2015 9:11)

prosím ta najláskavejšie srdce ježišovo, tak málo ťa prosím a modlím sa k tebe, odpusť mi to, prosím ťa o pomoc, v mojom zúfalstve, prosím o obnovenie lásky v našom manželstve, prosím o úctu v našom manželstve, prosím za deti , ktoré hľadajú prácu moji synovia, ukaž im cestu, ako aj dcére, ktorá hľadá smer, ukaž mi kam sa mám uberať v práci, nejde mi to, najláskavejšie srdce zasväcujem teraz v tejto chvíli seba samu, svoju rodinu tebe sladké srdce, našu minulosť, prítomnosť , budúcnosť, prosím už aj o zázrak v našej rodine.....

Z lásky k dcerke a svätemú Júdu Tadeášovi

(Veľke poďakovanie, 11. 6. 2015 21:31)

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša a Svätý Júda Tadeáš s celého srdca Vám ďakujeme za našu dcérku Andrejku zato ,že ste jej pomohli pri pôrode ,že všetko dobré dopadlo a ,že sa nám narodila ďalšia vnučka Tamárka ďakujeme Vám za ich ochranu a veríme,že ich budete aj ďalej ochraňovať od všetkého zlého aj celú rodinku našej milej dcérky ďakujeme Vám za vypočutie našich prosieb a veríme Vám vo vašu lásku a dobrotu ďakujeme.

Prosba a poďakovanie

(olga, 11. 6. 2015 11:04)

Prosím Ťa najláskavejšie Srdce Ježiša Krista pomož môjmu manželovi Jurajovi a uzdrav ho z rakoviny, požehnaj ho aby mal dobré výsledky na tvoju slávu. Ďakujem Ti môj Pane za vyslyšanie prosby pre Maťku, dakujem, že má skúšky za sebou a že všetko s Tebou Pane zvládla. CHvála Ti a vdaka za to. Prosím Ta ešte za uzdravenie Maťky z psoriázy, prosím a požehnanie a pokoj v celej rodine.