Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, klaniam sa Ti, verím v Teba, milujem Ťa, dúfam v Teba a oplakávam svoje hriechy. Dávam Ti svoje úbohé srdce, aby si ho urobil pokorným, trpezlivým, čistým a vo všetkom podľa Tvojho priania. Daj, ó dobrý Ježišu, aby som ja žil v Tebe a Ty vo mne. Ochraňuj ma v nebezpečenstvách, potešuj v zármutku a ťažkostiach. Daj mi zdravie tela, svoje požehnanie, všetkým mojim prácam a milosť svätej smrti. Amen.

 

Modli sa túto modlitbu ráno, večer, často cez deň, i keď prídeš do kostola a po sv. prijímaní. Modli sa ju s láskou, pomaly a zbožne, dostaneš sa tak stále bližšie k nášmu Pánovi a Spasiteľovi, Ježišovi Kristovi. Božské Srdce Ježišovo je pre nás, ľudí, prameňom lásky Boha, Otca i Ducha Svätého. Daj túto modlitbu ďalej a snaž sa oduševniť svojho blížneho, aby sa ju denne modlil. Pán chce, aby sa ju modlili všetci ľudia na svete, najmä mládež.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Velmi Ta prosím

(Tvoja verná, 18. 4. 2016 9:45)

Najsvatejsie srdce Ježišovo prosím Ta o vyriešenie situácie okolo mojho manžela a jeho práce . Dakujem Ti

Zdravie

(Martina, 2. 4. 2016 18:53)

Najsvätejšie srdce Ježišovo, pokorne Ťa prosím, pomôž mi v mojom trápení. Pomôž mi, aby som mohla zase chodiť a starať sa tak o svojho synčeka a byť nápomocná manželovi. Ďakujem

Šťastie

(Dušan, 29. 2. 2016 10:45)

Najsvätejšie srdce Ježišovo s celého srdca Ťa úprimne s pokorou prosím pomôž mi privolať k sebe moje finančne šťastie na ktoré tak dlho čakám.Pomôž mi najsvätejšie srdce Ježišovo aby som mohol zrealizovať svoje plány a myšlienky na ktoré každý deň myslím verím,že sú to dobré plány a myšlienky ktoré pomôžu mne aj mojej rodine aj mojej dobrej mamke neopusť ma moje najsvätejšie srdce Ježišovo ale s pokorou v srdci Ťa vrúcne prosím pomôž mi nech príde už aj ku mne moje finančne šťastie začo Ti úprimne zo srdca veľmi pekne ďakujem.

Poďakovanie

(Mamka, 9. 2. 2016 18:20)

Ďakujem Ti najsvätejšie srdce Ježišovo za dnešný pekný deň,že si mi pomohol mojej mamke isť kúpiť darček a,že počas cesty si mňa aj moju drahú manželku ochraňoval ďakujem a som stále len Tvoj veriaci.

Syn

(Mamka, 7. 2. 2016 10:51)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa s celého srdca daj nech naša dobrá mamka bude ešte dlho medzi nami zdravá,šťastná a nech sa ešte teší zo života.Prosím Ťa pomôž môjmu bratovi nech sa už nehnevá na našu dobru mamku ani na moju rodinu ale nech bude jej dobrým synom a mojej rodine dobrým švagrom a strýkom osvieť mu rozum a obmäkči mu jeho srdce začo Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo úprimne a s láskou s celého srdca ďakujem.

Obhajca

(Poškodený, 5. 2. 2016 9:48)

Srdce Pána Ježiša a svätý Júda Tadeáš vrúcne a pokorne Vás prosím dajte nech môj obhajca už toľko nenaťahuje ten súdny spor ktorý sa ma konať zo zlým susedom ktorý mi úmyselne a vedome poškodil pozemok ale nech ho môj obhajca tento spor dovedie do víťazného konca aby na toto sude vyhrala pravda a spravodlivosť a zlo,pýcha a klamstvo aby bolo spravodlivo porazené.S celého srdca Vám úprimne Srdce Pána Ježiša aj Tebe Svätý Júda Tadeáš ďakujem a verím vo vaše milosrdenstvo, lásku a pomoc.

Prosba

(Helena, 26. 1. 2016 5:14)

Najsvatejsie srdce Jezisovo, prosim Ta, pomoz nam v nudzi. Dakujem

Prosba

(Dušan, 18. 1. 2016 18:57)

Najsvätejšie srdce Ježišovo veľmi Ťa prosím pomôž mi dovolať sa pravdy a spravodlivosti v súdnom spore ktorý sa bude konať zo zlým susedom ohľadom poškodenia pozemku.Vrúcne Ťa prosím daj nech v tomto súdnom spore vyhrá pravda a spravodlivosť a zlo nech bude spravodlivo potrestané súdom tak ako káže zákon na zemi.Ďakujem Ti sväté srdce Ježišovo za vypočutie mojej prosby a celý sa Ti odovzdávam do Tvojich rúk lebo verím,že mi pomôžeš sa dovolať spravodlivosti a pravdy.

Súdny znalec

(Dušan, 2. 11. 2015 19:36)

Najsvätejšie srdce Ježišovo veľmi Ťa prosím o pomoc pomôž mi keď bude písať posudok súdny znalec o škode na mojom pozemku ktorý mi vedome a úmyselne spôsobil zlý sused nech súdny znalec napíše pravdu ako mi poškodil môj pozemok aby súd mohol spravodlivo potrestať vinníka a vyniesť spravodlivý rozsudok v prospech poškodeného a vinníka nech nesie plnú škodu ktorú mi spôsobil na mojom majetku ďakujem Ti Najsvätejšie srdce Ježišovo za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš aby súdny znalec bol spravodlivý a čestný človek ďakujem a verím.

Poďakovanie

(Dušan, 29. 10. 2015 18:09)

S celého srdca Ti ďakujem najsvätejšie srdce Ježišovo za Tvoju lásku,milotu a dobrotu čo mi preukazuješ v mojich prosbách ktoré k Tebe posielam.Hlavne za dnešok Ti ďakujem kde si ma podržalo a verím,že mi pomôžeš dosiahnuť spravodlivosť a pravdu o ktorú Ťa stále vrúcne prosím ohľadom môjho pozemku kde mi zlý sused úmyselné a vedome poškodil .

prosba

(Lenka, 20. 10. 2015 22:11)

Jezisu odovzdavam ti moje prosby do tvojho svätoho srdca ktore je plne milostdenstva. Ked je to tvoja vola vypocuj ma a zahrni ma milostami ktore vychadzaju z tvojho dobreho srdca.
Jezisu moj poklad dakujem za vsetko.

Prosba o pomoc

(Zufali, 17. 10. 2015 14:09)

Najsvätejšie srdce Ježišovo neopusť má pomôž mi v mojom veľkom trápení aby súdny znalec ktorý príde 29.10.2015 o 10.00hod aby bol čestný a poctivo napísal spravu ako mi zlý sused vedome a úmyselne poškodil môj pozemok kde má múr aj plyn.prípojku v mojom pozemku aby súd mohol spravodlivo rozhodnúť v prospech poškodeného a vinník nech bude spravodlivo potrestaný a aby odstránil múr aj plyn.prípojku z môjho pozemku s celého srdca Ti ďakujem za vypočutie mojej úprimnej prosby Najsvätejšie srdce Ježišovo lebo si veľmi dobré a láskavé.

Láska

(Mama, 8. 10. 2015 21:36)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo veľmi Ťa prosím daj nech moja mamka má ma rada nech skutočne mi prejaví svoju materinskú lásku nech mňa aj moju manželku pochváli a ma nás rada veď my ju máme veľmi radi a prajeme jej nech ešte medzi nami bude dlho v zdravý aj s Tvojim požehnaním a nech aj moju celú rodinu má rada lebo aj oni ju majú radi nalej do jej srdiečka veľa lásky,nehy,miloty,dobroty,odpúšťania a pokory ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby,lebo svoju mamku mám veľmi rad.

Chvála a sláva Ti, Pane Ježišu!

(dcéra, 8. 10. 2015 13:42)

Odovdzávam Ti, Bože, srdcia celej mojej rodiny. Chceme sa všetci ponoriť do
hĺbky Tvojho najsvätejšieho srdca, plného lásky, dobroby a milosrdenstva.
Prosím, pomôž nám svojou mocou a silou uzdraviť nás, v oblastiach, v ktorých to každý jeden z nás najviac potrebuje. Ježišu, dôverujem Ti!!!
Mária, Matka Milosrdenstva, prosím, prihováraj sa za nás všetkých.
Ďakujem Ježiš a Mária.

pomôz

(maria, 6. 10. 2015 12:49)

O božske srdce otvorene pre každeho plne dobroty a laskavosti pomôž nech sa mi moja noha uzdravila a mohla prisť naspeť tu do prace zdrava

Prosba o pomoc

(Zufali, 22. 9. 2015 21:26)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo veľmi Ťa prosím nech nový prednosta bude taký dobrý nech neobhajuje zlého suseda ktorý mi vedome poškodil môj pozemok ale nech mi pomôže dosiahnuť pravdu aby cigán mi dal môj pozemok do pôvodného stavu tak ako bol aj pred tým kým mi ho on nezničil.Ďakujem Ti drahé Najsvätejšie Srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby kde Ti verím,že pravda a spravodlivosť vyhrajú a vinník bude spravodlivo potrestaný súdom tak ako káže zákon na tejto zemi.

Prosba o pomoc

(Zufali, 20. 9. 2015 21:09)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa pomôž mi nech súd zo súdnym znalcom mi pomôžu obhájiť moje práva kde zlý sused mi vedome poškodil môj pozemok nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a vinník ktorý mi vedome poškodil môj pozemok nech nesie plnú zodpovednosť za škodu ktorú mi vedome a úmyselne spôsobil na pozemku ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo za úprimne vypočutie mojej prosby a s celého srdca Ťa žiadam o pomoc aby hranice nášho pozemku boli tak ako boli aj pretým nič zlé neželám susedovi ,len nech mi dá pozemok do pôvodného stavu začo Ti veľmi pekne ďakujem a verím v Tvoju spravodlivosť a dobrotu.

Prosba upenliva

(matka, 16. 9. 2015 22:48)

prosi mza mojho syna a moj urodinu ,Pane pomož pomož mi vp raci ja uz nevladzem

Prosba o pomoc

(Zufali, 12. 9. 2015 19:58)

Najsvätejšie Srdce Ježišovo prosím Ťa pomôž mi nech moja mamka sa už nehnevá na môjho bratranca Mariana nech mu odpusti keď jej ublížil a prijme ho do svojej priazne aj jeho rodinu ďakujem Ti Najsvätejšie Srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby verím Ti drahé najsvätejšie Srdce Ježišovo,že mi pomôžeš v mojej prosbe ďakujem.

prosba

(zúfalá dcéra, 12. 9. 2015 13:13)

Najsvätejšie srdce Ježišovo, prosím zlutuj sa nado mnou v mojej trápnej a chúlostivej záležitosti, ktorá ma tak ubíja. Neviem ako dalej žit svoj život plnohodnotne.. zlutuj sa prosím na orodovanie svätého Júdu Tadeáša a Panny Márie. Prosím Ta aj za poznanie toho pravého muža pre mna. V mojej blízkosti je roky jeden muž, no ja mu nedokážem opätovat city, hoci by som chcela... trápi ma to. prosím, ak náš vztah nemá viest do manželstva, daj nám to poznat a prosím o požehnanie a dobrú manželku pre nho. Dakujem Ti Pane.